Get Adobe Flash player

НОВИНИ

Оновлений сквер імені Богдана Хмельницького урочисто відкрито (відео)

22.09.2017

  Чернігівці святкують. Оновлений сквер імені Богдана Хмельницького урочисто відкрито. Фонтани, зелені газони, новенькі паркові лави, яких до того ж і багато. Тепер тут і з друзями можна зустрітися, з дітьми погуляти, і навіть дівчину […]День партизанської слави в «Лісограді» (відео)

  День партизанської слави урочисто відзначили в «Лісограді» —  філії історичного музею імені Тарновського, що знаходиться в селі Єліне  Сновського району. На рахунку чернігівських героїв – 32 000 знищених нацистських солдатів і офіцерів, 389 ешелонів, 136 […]Другий Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів у Чернігові (відео)

  У самому центрі Чернігова на другий день гулянь військові оркестри всіх видів Збройних Сил України помпезним маршем відкрили другий Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів. П’ять кращих військових музичних колективів України, а це більше двохсот чоловік, […]Катерининка – на монеті (відео)

Національний банк України за 26 років Незалежності випустив понад три сотні ювілейних монет. Серед них є і пов’язані з Чернігівщиною: наприклад, присвячених бою під Крутами, Спаському собору, родині Тарновських… Сьогодні біля Катерининського собору презентували ще […]В Неданчичах вшанували партизанів (відео)

22 вересня – День партизанської слави. Цього року відзначаємо 76-ту річницю партизанського руху. Біля села Неданчичі Ріпкинського району знаходиться курган та пам’ятний хрест загиблим у нерівному бою з ворогом. На цьому місці в травні 1943-го […]В архіві – про архіви (відео)

На соту річницю утворення перших архівних установ у Державному архіві Чернігівської області відкрили виставку документів і матеріалів, які розповідають про діяльність перших архівів в Україні. Загалом у експозицію увійшло понад 40 матеріалів та фотографій. Виставку […]Хочеш роботу до душі? Стань підприємцем (відео)

  Служба зайнятості пропонує своїм клієнтам низку тренінгів, профконсультацій, а також надає фінансову підтримку у відкритті власного бізнесу. На Чернігівщині такою можливістю користуються часто. За останні 5 років більше 2800 безробітних відкрили власний бізнес. Перукарні, […]Українсько-азербайджанський культурний центр відкрився на базі ЧТНУ (відео)

21.09.2017

  В обласному центрі відкрився Українсько-азербайджанський культурний центр на базі Чернігівського національного технологічного університету. Осередок став третім після Києва та Полтави, де вищі навчальні заклади вже кілька років мають подібні центри і плідно співпрацюють с […]