Get Adobe Flash player

НОВИНИ

Пілотний проект з землеустрою в Кіптівській ОТГ (відео)

22.05.2017

Сьогодні в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді  підписано протокол про наміри щодо реалізації пілотного проекту з організації землеустрою в умовах децентралізації.  Проект перший в Україні і має стати взірцем для впровадження в інших громадах. В його […]У Чернігові відзначили річницю перепоховання Шевченка (відео)

  Річницю повернення Тараса Шевченка в Україну, інакше кажучи – його перепоховання відзначають сьогодні українці в усьому світі й зокрема на Чернігівщині. У нас поет не тільки бував за життя і мав багато друзів, а […]Чернігівська «Десна» стала ще на крок ближчою до Української Прем’єр-ліги (відео)

  У виїзному матчі наші футболісти переграли ФК «Полтава» із мінімальною перевагою. Сіверяни залишаються на другій сходинці турнірної таблиці і в запасі мають ще два матчі.   Після розгромної перемоги над київським «Арсеналом» чернігівська «Десна» […]Скарб з коштовностями 12-13-го століття за кордон не поїде (відео)

  Служба безпеки України попередили спробу вивезення речей, які, за попередніми даними, були знайдені «чорними археологами» у Новгород-Сіверському районі. З деталями – наші кореспонденти.   Подробиць оперативники управління СБУ в Чернігівській області не повідомляють, посилаючись […]«Захист Вітчизни» не за шкільною партою, а на полігоні (відео)

  Якою є щоденна рутина солдата української армії на три дні на «власній шкірі» відчули ніжинські школярі. «Захист Вітчизни» не в теорії, а на практиці. Якими були навчально-польові збори випускників ніжинських шкіл, розкажемо у наступному […]Робітнича професія — стабільний і достойний дохід (відео)

  Вища освіта — не гарантія вищих заробітків. Стабільний і достойний дохід може приносити робітнича професія. На рівні з головним бухгалтером на підприємстві таку ж саму, а то і більшу, зарплатню може отримувати і водій, […]З вояків – в ресторатори і готельєри (відео)

  В Чернігівському національному технологічному  університеті шістдесят п’ять колишніх військових, учасників бойових дій та членів їх сімей отримали дипломи про перепідготовку. Тепер вони – кваліфіковані веб-дизайнери та працівники готельно-ресторанного бізнесу.   Колишні українські військові, в […]88-річна бабуся щороку приїздить з Сумщини на міжнародну трасу Чернігів-Гомель «до кісточок» свого репресованого батька (відео)

21.05.2017

Просто біля жвавої міжнародної траси. 80 років тому виконавцям тоталітарного режиму це місце здалось віддаленим і непримітним – в лісосмугу біля села Халявин вони звозили тіла своїх жертв, винних у … Ні в чому не […]