Get Adobe Flash player

Про нас

Філія Національної телекомпанії України «Чернігівська регіональна дирекція» складається з двох структурних підрозділів: радіо та телебачення.

Історія радіо бере свій початок з 1933 року, коли на Чернігівщині було створено обласний комітет радіомовлення. Подальші віхи становлення радіомовлення пов’язані з широкою радіофікацією області, створенням проводової мережі розповсюдження програм.
Формування діючого технологічного комплексу почалося із введенням у 1960 році в експлуатацію Будинку радіо, де було створено апаратно-студійний комплекс радіомовлення.
Поряд з технічним розвитком формувалися також є колектив працівників обласного радіо, творче обличчя місцевого радіомовлення. За десятиліття, що минули, змінілося кілька поколінь журналістів. Але завжди в центрі їх уваги була людина, рідний край, його історія, культура, проблеми і здобутки. Чимало яскравих радіосторінок вписано, зокрема, завдяки творчим пошукам і зусиллям ветеранів А.Усенка, Н.Данильченко, М.Кохася, М.Монастирської, П.Чміля, А.Соколової, Б.Наріжного, А.Рожаліна, П.Дідовича, Ю.Ганжі, А.Шабаліної, М.Мандрики, Л.Ластовської, В.Попович, О.Ільєнко, В.Орішка, В.Кужельного, О.Грязіва та інших. Радіоестафету ветеранів гідно продовжують О.Шолох, В.Попок, О.Кияшко, В.Громова, А.Науменко, Н.Дерев’янко, В.Лисиця, В.Сільська, О.Васильєва, увесь колектив обласного радіо.
Сьогодні на озброєнні радіожурналістів стаціонарні студії та апаратні, оснащені сучасним устаткуванням вітчизняного і зарубіжного виробництва, що забезпечує оперативну підготовку матеріалів до ефіру. Тут впроваджена і діє цифрова технологію монтажу і випуску програм в ефір.

Радіо веде мовлення ранковими, денними та вечірніми блоками і розповсюджується проводовою та ефірною мережею на понад 70% території області.

Телебачення відносно молоде, воно створене у складі облдержтелерадіокомпанії у 1996 році.
Спочатку телевізійні програми поширювалися тільки на територію обласного центру та в межах однієї години у сітці загальнонаціональних телеканалів. Завдяки спільним зусиллям нашого колективу, Держкомтелерадіо України, обласної державної адміністрації та обласної ради протягом кількох років вдалося створити виокремлену телевізійну мережу і вже з 2007 року телебачення транслює свої програми на окремому каналі з покриттям майже 70% території Чернігівщини. Впроваджено цілодобове цифрове телевізійне мовлення.
Нині аналогове телевізійне мовлення здійснюється обсягом 17 годин, а цифрове — 24 години на добу.
Біля витоків обласного телебачення стояли такі ентузіасти як О.Копиловський, О.Шолох, А.Дима, В.Болсун, П.Ярмоленко, І.Марщак, М.Петренко.

Сьогоднішні обличчя телевізійного ефіру творять: А.Ясний,В.Косенко,Н.Левочко,Т.Федорова,Я.Титенок,Т.Ільчук,  О.Ільчук,І.Довгошея,І.Матвєєв,Н.Ярмоленко,А.Клименко, О.Маслов, І.Воробей, Т.Миргородська, А.Килочицька,Г.Єрмак,Л.Шепко О.Довбенко, О.Сидько, В.Циркун, Ю.Анікейчик  та багато інших працівників колективу телебачення.
        
Ефективність роботи, як відомо, залежить від професійності і злагодженості трудового колективу. В телекомпанії працюють як досвідчені фахівці, так і молоді спеціалісти. Добре відпрацьована програмна політика враховує особливості регіону і розрахована на висвітлення діяльності центральних та місцевих органів влади, економічного, громадсько-політичного, соціально-культурного життя області, історичної спадщини краю, сучасного мистецького життя.
 Історія компанії невід’ємна від історії древньої сіверської землі, яка живить наше сьогодення своїми глибокими традиціями, надихає на творчість, додає снаги. Саме тому наша телерадіокомпанія впевнена у своєму майбутньому. І в цьому допомагає багаторічний досвід  радіо та молодечий запал  телебачення.

 

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют