Get Adobe Flash player

Програма телебачення

 ПРОГРАМА ПЕРЕДАЧ UA:Чернігів  

понеділок 15 жовтня

ПРОФІЛАКТИКА АНАЛОГОВОГО МОВЛЕННЯ З 8:00 до 12:45

07:00 — Сильна доля

07:50 — Стопфейк

08:00 — Сильна доля

08:50 — Лайфхак українською

09:00 — Енеїда

 

13:30 — Wise Cow жіночі імена в мистецтві

13:40 — Відкривай Україну

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Сонар. Д.ф. «Ніл Армстронг»

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Лайфхак українською

17:10 — Пліч-о-пліч

17:40 — Незвичайні культури

18:05 — Розсекречена історія

19:00 — Новини

19:10 — Wise Cow жіночі імена в мистецтві

19:20 — Тема дня

19:45 — КіноWall

20:15 — Neoсцена

20:40 — Новини

20:50 — Стопфейк

вівторок 16 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Дешевий відпочинок

09:30 — Смаки культур

 

13:30 — Новини

13:40 — Тема дня

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Незвіданими шляхами

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Своя земля

17:35 — Wise Cow. 100 років історії

18:00 — Т.с. «За службовим обов’язком»

19:00 — Новини

19:20 — Тема дня

19:45 — БібліоFun

20:15 — МузLove

20:40 — Новини

середа 17 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Дешевий відпочинок

09:30 — Смаки культур

 

13:30 — Новини

13:40 — Тема дня

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Неповторна природа

15:30 — Таємниці підводного світу

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Наші гроші

17:35 — Wise Cow. 100 років мистецтва

18:00 — Т.с. «За службовим обов’язком»

19:00 — Новини

19:20 — Тема дня

19:45 — Океан Вет

20:40 — Новини

четвер 18 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Дешевий відпочинок

09:30 — Смаки культур

 

13:30 — Новини

13:40 — Тема дня

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Неповторна природа

15:30 — Таємниці підводного світу

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Складна розмова

17:35 — Wise Cow. 100 років кіно

18:00 — Т.с. «За службовим обов’язком»

19:00 — Новини

19:20 — Тема дня

19:45 — Сироти дикої природи

20:40 — Новини

п’ятниця 19 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Дешевий відпочинок

09:30 — Смаки культур

 

13:30 — Новини

13:40 — Тема дня

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Неповторна природа

15:30 — Таємниці підводного світу

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Схеми. Корупція в деталях

17:35 — Wise  Cow. 100 років літератури

18:00 — Т.с. «За службовим обов’язком»

19:00 — Новини

19:20 — Звіти наживо

20:15 — Акулячий маг

20:40 — Новини

субота 20 жовтня

07:00 — М.с. «Принцеса Сіссі»

08:00 — Ранок

09:30 — Енеїда

 

13:30 — Українська читанка

13:40 — Звіти наживо

14:35 — Хто в домі хазяїн

15:10 — РадіоДень «Книжкова лавка»

16:05 — Neoсцена

16:35 — Вистава «Соло для годинника з боєм»

18:05 — Сильна доля

19:00 — Новини

19:15 — Тема дня

19:45 — Двоколісні хроніки

20:00 — Фольк music

неділя 21 жовтня

07:00 — М.с. «Принцеса Сіссі»

08:00 — Додолики

08:30 — Ранок

09:30 — Енеїда

 

13:30 — Українська читанка

13:40 — Тема дня

14:10 — Розсекречена історія

15:10 — Букоголіки

15:35 — Відкривай Україну

16:05 — Чудова гра

16:30 — Хто в домі хазяїн

17:00 — Фольк music

18:00 — Двоколісні хроніки

18:30 — Своя земля

19:00 — Розсекречена історія

20:00 — Земні катаклізми

понеділок 22 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Енеїда

 

13:30 — Новини

13:40 — Відкривай Україну

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Сонар. Д.ф. «Маргарет Тетчер»

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Пліч-о-пліч

17:40 — Незвичайні культури

18:05 — Розсекречена історія

19:00 — Новини

19:20 — Тема дня

19:45 — КіноWall

20:15 — Neoсцена

20:40 — Новини

вівторок 23 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Дешевий відпочинок

09:30 — Смаки культур

 

13:30 — Новини

13:40 — Тема дня

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Незвіданими шляхами

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Своя земля

17:35 — Wise Cow. 100 років історії

18:00 — Т.с. «За службовим обов’язком»

19:00 — Новини

19:20 — Тема дня

19:45 — БібліоFun

20:15 — МузLove

20:40 — Новини

середа 24 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Дешевий відпочинок

09:30 — Смаки культур

 

13:30 — Новини

13:40 — Тема дня

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Неповторна природа

15:30 — Таємниці підводного світу

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Наші гроші

17:35 — Wise Cow. 100 років мистецтва

18:00 — Т.с. «За службовим обов’язком»

19:00 — Новини

19:20 — Тема дня

19:45 — Океан Вет

20:40 — Новини

четвер 25 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Дешевий відпочинок

09:30 — Смаки культур

 

13:30 — Новини

13:40 — Тема дня

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Неповторна природа

15:30 — Таємниці підводного світу

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Складна розмова

17:35 — Wise Cow. 100 років кіно

18:00 — Т.с. «За службовим обов’язком»

19:00 — Новини

19:20 — Тема дня

19:45 — Сироти дикої природи

20:40 — Новини

п’ятниця 26 жовтня

07:00 — Ранок

07:30 — Новини

07:35 — Ранок

08:00 — Новини

08:05 — Ранок

08:30 — Новини

08:35 — Ранок

09:00 — Дешевий відпочинок

09:30 — Смаки культур

 

13:30 — Новини

13:40 — Тема дня

14:10 — Українська читанка

14:20 — РадіоДень «Модуль знань»

15:00 — Неповторна природа

15:30 — Таємниці підводного світу

16:00 — Орегонський путівник

17:00 — Новини

17:10 — Схеми. Корупція в деталях

17:35 — Wise  Cow. 100 років літератури

18:00 — Т.с. «За службовим обов’язком»

19:00 — Новини

19:20 — Тема дня

19:45 — Акулячий маг

20:40 — Новини

субота 27 жовтня

07:00 — М.с. «Принцеса Сіссі»

08:00 — Ранок

09:30 — Енеїда

 

13:30 — Українська читанка

13:40 — Тема дня

14:10 — Розсекречена історія

15:10 — РадіоДень «Книжкова лавка»

16:05 — Neoсцена

16:35 — Вистава «Інкрустації»

18:05 — Сильна доля

19:00 — Новини

19:15 — Тема дня

19:45 — Двоколісні хроніки

20:00 — Фольк music

неділя 28 жовтня

07:00 — М.с. «Принцеса Сіссі»

08:00 — Додолики

08:30 — Ранок

09:30 — Енеїда

 

13:30 — Українська читанка

13:40 — Тема дня

14:10 — Розсекречена історія

15:10 — Букоголіки

15:35 — Відкривай Україну

16:05 — Чудова гра

16:30 — Хто в домі хазяїн

17:00 — Фольк music

18:00 — Двоколісні хроніки

18:30 — Своя земля

19:00 — Розсекречена історія

20:00 — Земні катаклізми

 

 

           

 

Передачі


Погода



Курси валют