Get Adobe Flash player

Телебачення

Телебачення філії Національної телекомпанії України «Чернігівська регіональна дирекція» транслюється як в аналоговому – 17 годин на добу, так і в цифровому форматі -24 години на добу.

 В ефірі постійно виходять  телепередачі підготовлені нашими журналістами:

«Колискова для дорослих» — програма пізнавально-розважальна.

Із одного боку історія та історичний фактаж, коментарі відомих спеціалістів. З іншого боку легенди та чутки.

«На перехрестях історичних паралелей» —  Така робоча назва пропонованого циклу щотижневих півгодинних  телепередач, об’єднаних головною метою – спростування промосковських  міфів українофобів про минувшину майже чотирьох століть боротьби нашого народу з Російською імперією за державну незалежність.

    Науково-журналістський аналіз відштовхується від тих подій надзвичайно багатої історії Чернігово-Сіверщини,які мали щонайменше всеукраїнське, а нерідко й загальноєвропейське значення і були предметом особливо злоякісних фальсифікацій прислужників Москви. Достатньо відомі загалу трагедії Батурина та Корюківки, звитяги під Конотопом і Крутами, постаті Щорса і Кирпоноса, але  встановлення історичної правди вимагають незрівнянно більше об”єктів замовчування або спекуляцій.      

«Розвідник» — Інформаційно-аналітична передача, присвячена журналістським розслідуванням.  У передачі з залученням експертів (громадських діячів, науковців, фахівців у різних сферах діяльності) досліджуються найболючіші проблеми сучасного суспільства: обороноздатність і захист воїнів, енергетика, контроль громади за місцевими ресурсами, складні міжнаціональні стосунки тощо.

 «Тонкий лід» —    Інформаційно-аналітичне ток-шоу, де опоненти з тих чи інших проблем намагаються силою своїх аргументів перемогти у інтелектуальному двобої, а завдання ведучого максимально розкрити тему програми. Опоненти опиняються під перехресними запитаннями журналістів: хто зможе пройти по «тонкій кризі» вирішать експерти та телеглядачі.

 «Віват інтелект» — Міжнародний телевізійний інтелектуальний чемпіонат. Гра будується за командним принципом, передбачає питання з різних галузей знань і сфер життя, в тому числі відеозапитання від відомих людей Чернігівщини і України. В іграх відбіркового етапу  змагаються по 4 команди з районів і міст області,  переможці кожної виходять у фінальний етап. Переможці фінальної гри зустрічаються в інтелектуальному поєдинку з суперниками з Білорусі.

 «Новини» — Оперативні повідомлення, репортажі про найважливіші події в державі та області: ситуація в зоні АТО, участь чернігівців у боротьбі з незаконними бандформуваннями на Сході, мобілізація до ЗСУ, діяльність волонтерів, проблеми вимушених переселенців; а також про події суспільно-політичного, соціально-економічного, культурного та спортивного життя. Висвітлення діяльності вищих органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

 «Тиждень» — інформаційно-аналітична програма – підсумок прожитого протягом семи днів одного тижня. Оперативні повідомлення, репортажі про найважливіші події в державі та області: ситуація в зоні АТО, участь чернігівців у боротьбі з незаконними бандформуваннями на Сході, мобілізація до ЗСУ, діяльність волонтерів, проблеми вимушених переселенців; а також про події суспільно-політичного, соціально-економічного, культурного та спортивного життя. Висвітлення діяльності вищих органів державної влади, органів місцевого самоврядування. 

 «Ранок» — Ранкова інформаційно-музична програма  — це заряд позитиву для тих, кому не спиться недільного ранку. Цікаві факти з усьогосвіту, а також України та Чернігвщини збирають для вас молоді та активні ведучі. Щоразу до студії запрошуємо творчих танеординарних жителів міста й області, яким є, чим вас здивувати. Крім цього, на вас чекають сожети на найрізноманітніші теми, музичні новинки, кулінарна рубрика та корисні поради на усі випадки життя. Ми робимо ваш ранок бадьорим та веселим. Гарантуємо вам вдалий початок дня й наступного тижня. Кожен знайде тут щось корисне й пізнавальне для себе.

«Телевізор» —  У програмі – дайджест подій, цікаві факти молодіжного життя. Програма подається у новому форматі «наживо», який наближено до формату «reality-show» або відеоблогу. Герої постають у своєму природному середовищі, глядачеві демонструється історія такою, яка вона є у житті, «відкриваються куліси» традиційного телебачення.

Герої – відомі українські та місцеві музиканти, артисти та просто цікаві творчі особистості.

Окремою рубрикою у програмі є «Навколо світу» — сюжети про подорожі до різних країн.

 «Я єсть народ» — Чернігівщина має багату історико-культурну спадщину. Про цікаві місця, овіяні міфами, легендами  про особистостей, які жили і творили на Чернігівщині — йдеться у програмі. Програма презентує цікаві історичні розвідки, факти та туристичний потенціал області. Розповідає про сучасних чернігівських героїв: волонтерів, священників, захисників України, про події на Донеччині.

 «Я люблю Україну» — Це програма про справжніх патріотів рідної землі, в якій за покликом серця виборюють свою свободу і незалежність, служать ідеалам добра та справедливості,  та відстоюють національні інтереси захисту і розбудови держави. Герої програми — люди різних професій, захисники Вітчизни, волонтери, працівники різних організацій, підприжємств та установ, родини і навіть діти, яких обєднує любов до України і бажання змінити її на краще.Програма пропагує забезпечення миру і стабільності в державі, утвердження гуманістичних принципів. Спрямована на формування та виховання почуття патріотизму — любові до рідної землі.

 «Сніданок туриста» — Своє цікавіше — головна ідея програми. Інформаційна підтримка національного туристичного продукту для дітей та молоді, популяризація відпочинку в Україні, її культурній спадщини. Розповіді у популярній формі про пам»ятки історії та архітектури краю, міста і села, унікальні природні ландшафти Чернігівщини, цікаві туристичні маршрути. Особлива увага приділяється самобутній культурі чернігівського краю його традиціям і національній кухні.

«Дачний сезон»-  Передача для тих, хто любить  землю і має свою власну присадибну або дачну ділянку: про овочеві культури, про новинки плодових  і ягідних культур, про декоративні рослини і кущі, про квітковий рай, про цілющі грядки,  про обмін безцінним досвідом —  і, звичайно ж, відповіді на  запитання глядачів.

«Будьте здорові» — Передача розрахована на широкий глядацький загал і орієнтована на пропаганду здорового способу життя. Передача має кілька рубрик. Зокрема: «Медичне сьогодення»,»Критичним оком», «Медичний лікбез», «Самодопомога», «Це — цікаво», «Школа Парацельса» та «Персона».

«Вечірня казка» — Кожного дня до дітей в гості приходить пані Неля з новою казкою. Саме через казку, її героїв діти пізнають світ, вчаться що добре, а що не дуже.  В передачі лунають народні казки й твори відомих світових авторів і чернігівських письменників. Після казки малеча дивиться мультфільм, а потім ведуча читає колискові, які налаштовують дітлахів на солодкі сни.

Також на нашому каналі ви можете побачити багато інших різнопланових передач, замальовок, фільмів, цікавих історій.

Передачі


ПогодаКурси валют