Get Adobe Flash player

«Будьте здорові»

Передача «Будьте здорові» розрахована на широкий глядацький загал. Вона орієнтована на пропаганду здорового способу життя. Її автор і ведуча Тетяна Федорова.

Передача має декілька рубрик. Зокрема, «Медичне сьогодення» піднімає питання і проблеми насущності: епідемії грипу, травматизації під час ожеледиці, сезонні загострення хронічних хвороб, новітні технології  діагностування та лікування, щеплення тощо.

Рубрика «Невідоме про відомих» розповідає про цікаві моменти життя відомих чернігівських лікарів, як минулого, так і сьогодення.

Поради «Народні» коментуються у студії відомими фахівцями, а рубрика «Медичний лікбез» допомагає просто і зрозуміло пояснити шкоду від паління та алкоголю, розібратися що таке діабет, чи, наприклад, гіпертонія, чому необхідно у певному віці навідувати лікаря-гінеколога та окуліста.

Велику увагу приділяємо боротьбі за здоровий спосіб життя, не оминаємо медичні дати. У здорової людини безліч бажань, і лише одне у хворої — одужати. Передача «Будьте здорові» у цьому допомагає.

 

Передачі


ПогодаКурси валют