Get Adobe Flash player

Студія «Діалог»

Інформаційно – аналітична програма  створена для забезпечення соціального діалогу, зворотнього зв’язку з глядацькою аудиторією за участю гостей студії.

У передачі беруть участь відомі політики, бізнесмени, представники влади та різноманітних громадських організацій. Експерти з економічних питань, історики та політологи висвітлюють питання, пов’язані із подоланням бідності, реформуванням  системи охорони здоров’я та освіти, проблемами ветеранів та осіб із обмеженими фізичними можливостями. Також в програмі йдеться про пільги та соціальний захист учасників АТО.

Вкрай важливим є спілкування із представниками волонтерських та громадських організацій заради збільшення  рівня патріотичних настроїв у населення. Розмови у студії із військовослужбовцями української армії дозволяють  із більшим розумінням з боку Чернігівської громади ставитися до потреб українських військових.

Головна мета програми «Діалог» — підвищити рівень обізнаності телеглядача в економічній та соціальній сферах, які відбуваються в державі.

Передачі


ПогодаКурси валют