Get Adobe Flash player

Новий державний стандарт освіти

У минулому році Україна отримала новий державний стандарт початкової освіти. Вводиться у навчальний процес він поступово: у цьому навчальному році – для перших класів, у наступному – для других і так далі. А от як вводиться, чи виникають при цьому проблеми, зокрема, на Чернігівщині, досліджували фахівці. Результати цих досліджень представили на розширеному засіданні колегії обласного управління освіти і науки.

Від цього навчального року в український початковій школі почав діяти новий державний стандарт освіти, який, зокрема, відмінив обов’язкові, але часто непосильні і непотрібні для дітей, фізкультурні нормативи, повернув їм предмет «Природознавство», ввів вивчення іноземної мови з першого класу і «Сходинок до інформатики» — з другого. Разом з тим, в Україні близько 17% батьків, за даними Інтернет-опитувань, незадоволені тим, як їх дітям викладають іноземну мову в школах. На Чернігівщині ситуацію взяли під особливий контроль, аби іноземна мова викладалася на належному рівні і головне – фахівцями-предметниками. Інше питання під особливим контролем – забезпечення усіх шкіл комп’ютерними комплексами і їх відповідність сучасним технічним вимогам.

Також учасники колегії розглянули ряд питань, що стосуються виконання нових соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України»

Передачі


ПогодаКурси валют


Электронные платежные системы - Курсы валют НБУ на сегодня!

Опитування

  • Чого не вистачає в ефірі нашого телебачення?