Get Adobe Flash player

«Хода за свободу» відбулася сьогодні в Чернігові

«Хода за свободу» відбулася сьогодні в Чернігові. Її учасники одягнулися в чорне, розкрили чорні парасольки і мовчки пройшлися центром міста, щоб привернути увагу до проблем людей, які потрапили у рабство. Всесвітня мирна акція «Хода за свободу» проводиться п’ятий рік поспіль в Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

 

В’ячеслав Голуб, заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Ми маємо реальні факти торгівлі людьми навіть на Чернігівщині. Із 2013 офіційно встановлено 37 статусів осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Приблизно половина з них – це люди, які постраждали від трудової експлуатації, майже половина – це сексуальна експлуатація. Тому Чернігів сьогодні долучається до всеукраїнської і загальноєвропейської акції «Хода за свободу» Небайдужі громадяни збираються тут, в центрі Чернігова, і пройдуть мовчазною мирною ходою, яка символізувати е крок за кроком подолання цього ганебного явища. Це про свободу, свободу пересування, свободу дій, ніщо не може обмежувати людину і робити з неї товар».

 

Наталія Кулікова, керівник проектів ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини»: «Того року до цієї ходи доєдналося 50 країн світу, цього року планується основним організатором – міжнародною організацією «А21» близько 400 країн. Ми дуже сподіваємося на те, що коли молоді люди, Які сьогодні є студентами, закінчать вищі навчальні заклади і будуть шукати роботу , вони більш уважніше і пильніше придивлятимуться до цих вакансій, вони будуть перевіряти документи, вони будуть перевіряти фірми, і вони не погодяться на нелегальне працевлаштування ані в Україні, а ні за кордоном. Ця акція на них і зосереджена, адже вони – наше майбутнє».

Передачі


ПогодаКурси валют