Get Adobe Flash player

На фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» покажуть «Всюди один» і «Оскар та рожева пані»

Всюди один і Оскар та рожева пані – дві вистави сьогодні покажуть на фестивалі  «Слов’янські театральні зустрічі». Сьогодні другий день фестивалю. Цьому мистецькому проектові двадцять шість років, він один із найстарших в Україні.  Про те, як його урочисто відкрили в обласному драматичному театрі.

 

У холі драматичного театру збираються глядачі — на фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі».

Костянтин Сучко, глядач: «Із соціальних мереж дізнався про фестиваль. знаю що він міжнародний та об*єднує три країни. от прийшов подивитися, наскільки розвинене театральне мистецтво саме у Чернігові.»

Тетяна Глюк, глядачка: «Сьогодні прийшла подивитися виставу угорською мовою. Дуже цікаво. Обіцяють, що буде переклад. Але мені навіть цікаво без перекладу подивитися. Емоції. Мова. Це класний захід для нашого міста»

 

За хвилину на сцені драмтеатру відкриють фестиваль. першими на сцену вийдуть гості із закарпаття з виставою.

На сцену виходять представники театру та вітають глядачів із початком восьмиденного фестивалю.

Андрій Бакіров: «Дуже хочеться,, щоб фетсиваль дав надію, що театр як мистецтво у Чернігові живий. насолоджуйтеся тим, що відбуваєтьс яна сцені.»

 

Перша фестивальна вистава  рш +   — за творами Орвела, Пелевіна, Баха. Сценічне оформлення та середньовічні костюми схожі на образи з картин Босха та Брейгеля. Дійство створене за канонами театру гротеску.

Цю виставу привезли до Чернігова на запрошення художнього керівника обласного драматичного театру.

 

Олег Мельничук, режисер Закарпатського обласного угорського театру: «Андрій Бакіров запросив. Бачив наус у Кракові. спитав чи ми не хочемо приїхати — звісно ж хочемо. Не одразу ця вистава створювалася було багато змін. інсценізація змінювалася.»

Ольга Зайцева, глядачка: «Після цієї вистави, коли я вийшла із приміщення. Я зараз багато про що думаю. І воно дійсно завжди так. Ми намагаємося взлетіти і ми живом у маленькому світі і наше уявлення про те який наспрвді всесвіт дуже рідко відповідає дійсності.»

 

Глядачі аплодують, актори виходять разом із режисером на поклон. Андрій Бакіров дарує гостям спеціальні фестивальні подарунки.

Передачі


ПогодаКурси валют