Get Adobe Flash player

В Ічні тривають роботи з відновлення об’єктів соціальної сфери

В Ічні тривають роботи з відновлення об’єктів соціальної сфери. Дітей у постраждалих населених пунктах тим часом відправили на канікули. Поліклінічне відділення районної лікарні працює в штатному режимі, стаціонар поки закритий. Там нині проживають 27 людей, евакуйованих  з Дружби, та 130 надзвичайників.

 

У Ічнянській центральній районній лікарні – обід. Це відділення наразі використовують як тимчасовий прихисток для евакуйованих дружбинців.

Григорій Ярошик, в.о. головного лікаря Ічнянської ЦРЛ: «Хворі наші евакуйовані в Парафіївку. На нашій базі розташовані й розселені 130 працівників МНС та розмінувальників. І на базі цього відділення проживає 27 чоловік, жителів Дружби, там, де відбулася ця надзвичайна подія. З цих 27 – 10 дітей.»

 

Альтернативна котельня медзакладу працює без збоїв. У поліклініці ведеться прийом хворих. Паралельно тривають роботи з відновлення пошкоджених будівель медзакладу.

Дмитро Івасюк, завідуючий інформаційно-аналітичним відділом Ічнянської ЦРЛ: «В лікарні були пошкодження від ударної хвилі, якраз під час евакуації вилітали вікна. У нас постраждало 55 вікон. Все зробили, скло отримали і зараз поліклініка працює, а стаціонар ще не працює.»

 

У школах і садочках Ічні дітей немає. Їх передчасно відправили на осінні канікули. Коли вони зможуть повернутися до навчальних закладів – поки невідомо.

Юлія Свириденко, в. о. голови облдержадміністрації: «Ми частково знайшли можливість в Миколаївській області й на Буковелі — у нас діти поїдуть відпочивати. На наступні два тижні ми маємо канікули для дітей і сподіваємося, що за цей час ми зробимо де треба дезінфекцію, вона вже робиться в тих приміщеннях, де були пункти евакуації, а зараз треба повертатися. І, звичайно, в школі в Дружбі, вона зазнала найбільших уражень, треба там відновлювати, там і скло, і тріщини в стінах і так далі. Тільки після того, як ми впевнимося, що вже приміщення не є аварійним, будемо повертати дітей.»

Оксана Адріанова, міська голова Ічнянської ОТГ: «Дозволу воєнних на сьогоднішній день у нас немає, щоб можна було заводити людей у наші населені пункти. Тому вважається, що ще надзвичайна ситуація. Організації не працюють, садочки не працюють, школи не працюють. 02:53-03:01 На сьогоднішній день нам ніхто нічого не може сказати, коли у нас закінчиться період евакуації, тому по ідеї Ічня сьогодні пуста.»

 

Юлія Свириденко, в. о. голови облдержадміністрації: «Це позиція Міністерства оборони. Як тільки буде інтенсивність вибухів дорівнювати нулю і з того моменту ми відраховуємо троє діб, ми тоді можемо говорити про те, що буде зніматися заборона щодо перевезення залізничним транспортом, і літаків у зоні 30 кілометрів, на які зараз заборона, буде знята.»

За словами Юлії Свириденко, з другої до третьої години дня середи пролунало 17 вибухів.

Передачі


ПогодаКурси валют