Get Adobe Flash player

Автобуси Новгород-Сіверського завтра вийдуть в рейс після 5-денного простою

Автобуси Новгород-Сіверського автотранспортного підприємства,  яке обслуговує всі 10 маршрутів в місті та районі, завтра вийдуть в рейс після 5-денного простою. Про це UA: Чернігів  сказав голова районної ради В’ячеслав Кауфман. Від дванадцятого жовтня автобуси і все майно підприємства було під арештом органів юстиції, за несплату податків.

 

10 автобусів Новгород-Сіверського автотранспортного підприємства не виїжджають за своїми маршрутами з 12 жовтня. Директор підприємства Микола Душин каже: органи юстиції наклали арешт на майно та рахунки  підприємства. Через несплачені 45 тисяч гривень податків за 2016  та 17-й роки.

 

Микола Душин, директор Новгород-Сіверського АТП: «Ми поховали, позачиняли все, сказали: арешт, виїжджати ви не маєте права.»

 

 

Водій автобуса Олександр, не був у рейсі від  минулої п’ятниці. Раз  на тиждень — по четвергам їздить до Бириного, за 17 кілометрів від райцентру. Більше туди не возить жоден перевізник.

 

Олександр Жаворонкін, водій автобуса: «Найбільше з Бириного, це раз за весь рік таке було, їхало двадцять пасажирів. А так, раз на тиждень по четвергам ми їздимо, 8-10 людей їде. А той  три людини буває. Більшість, я чесно вам скажу, їдуть пільговики.»

 

 

Валентині  Підгірній, жительці Бириного, 79 років. Вона пільговик. По четвергам, коли ходить автобус, вона їздить до районної лікарні.

Валентина Підгірна, жителька с. Бирине: «Раз ходить, тільки у четвер, і то вже не буде ходити. Мені ж у лікарню завтра треба їхати. Крім автобуса, лише таксі, а воно 180 гривень коштує.»

 

Марина Харькова: «У лікарню їздити потрібно і документи оформляти. На чому їздити? Є люди похилого віку. У молоді машини є, а у нас нема. Нам дуже важливий автобус, щоб він ходив.»

 

Дві третини суми податкового боргу, а це 30 тисяч гривень, за підприємство сплатять сільради за  програмою пільгових перевезень, сказав голова районної ради В’ячеслав Кауфман.

 

В’ячеслав Кауфман, голова Новгород-Сіверської райради: «Протягом трьох або чотирьох днів ми закриємо 30 тисяч. Будемо сподіватись, що з завтрашнього дня рейси відновляться.»

 

 

Як сказав голова Новгород-Сіверської райради Микола Душин — решту боргу – 15 тисяч гривень автопарк має сплатити за власні гроші.

 

Микола Душин, директор Новгород-Сіверського АТП: «Ми побували в Юстиції, сказали, що оплатимо найближчим часом борги, постараємося. Тому завтра ми будемо їхати у рейс — закриємо маршрути: Прокопівка, Вороб’ївка, Грем’яч, місто —  всі рейси.»

Передачі


ПогодаКурси валют