Get Adobe Flash player

Причиною подвійного вбивства міг стати конфлікт через «нетрадиційну сексуальну орієнтацію» підозрюваної

 

Причиною подвійного вбивства на вулиці Мезенцева у Чернігові міг стати конфлікт через цитуємо «нетрадиційну сексуальну орієнтацію» підозрюваної. Про це на сьогоднішньому судовому засіданні сказав прокурор Віталій Бережняк. Нагадаємо, в ніч на 27 квітня цього року в одній із багатоповерхівок знайшли вбитими чоловіка та дружину. У вбивстві підозрюють їхню прийомну дочку. Цю справу розглядає Деснянський районний суд.

 

Зала судових засідань Деснянського районного суду Чернігова. На лаві підсудних – 22-річна дівчина. Її підозрюють у вбивстві рідного дядька та його дружини, які виховували дівчину останніх 10 років. Прокурор Олексій Маслак зачитує обвинувальний акт про обставини тієї ночі. За словами прокурора, ввечері напередодні вбивства дівчина і її дядько вживали алкоголь. Окремо від одного.

Олексій Маслак – прокурор прокуратури області: «У ході конфлікту, що виник на ґрунті неприязних відносин з приводу її нетрадиційної сексуальної орієнтації, нанесла Столбову декілька ударів ножем в область голови, тулубу та кінцівок.»

 

Обвинувачена своєї провини не визнає.

Обвинувачена: «Не визнаю в жодній мірі. – Чи бажаєте давати показання? – Після дослідження всіх доказів.»

 

Нагадаємо, подвійне вбивство сталося в ніч на 27 квітня цього року. В багатоповерхівці на вулиці Мезенцева біля ліфту знайшли закривавлене тіло чоловіка. Його дружина лежала в квартирі мертва. Прийомну дочку з порізами на руках забрали до другої міської лікарні, де прооперували. Сьогодні на судовому засіданні опитують потерпілих – сестру вбитої жінки Наталію Куліш та її чоловіка Юрія.

 

Наталія Куліш – сестра вбитої: «Ніколи в своєму житті Боря та Тамара не підняли на Сніжану руку. Ніколи цього не було. Це можуть підтвердити всі наші друзі, родичі або якісь знайомі. Матеріально вона була забезпечена. Її забаганки, як кажуть у нас в Україні, в міру можливостей намагалися зробити, виконати, щоб вона не відрізнялася від когось з однолітків. Гітару – гітару, навчання – навчання, додаткові курси з психології – будь ласка.»

 

Під час допиту потерпілих слово надають і обвинуваченій. Вона ставить кілька запитань Юрію Кулішу.

 

Юрій Куліш – чоловік сестри вбитої: «Це ваша вигадка, мені це не відомо, він такого не міг зробити. Я знаю психологію поведінки Борі та його плани. Це ще раз мене переконує в тому, що це був, як то кажуть, мотивований злочин, пов’язаний з укриттям слідів злочину.»

 

Наступне судове засідання у цій справі відбудеться 31 жовтня. На ньому мають опитати свідків.

Передачі


ПогодаКурси валют