Get Adobe Flash player

Виставку урбаністичного живопису Сергія Тонканова «Рух по дотичній» відкриватимуть сьогодні в Бібліотечному Арт Центрі

Виставку урбаністичного живопису Сергія Тонканова «Рух по дотичній» відкриватимуть сьогодні в Бібліотечному Арт Центрі.

 

Художник з куратором арт-центру фіксують картини на стінах. Всього покажуть 12 картин, 5 із них відвідувачі побачать вперше.

Святослав Подлевський, куратор арт-центру: «Данна виставка представляє собою дуже цікавий по-своєму формат – символічного зображення світу, його проблематики. Це іде завдяки використанню техніки і ідеї сюрреалізму. Тобто для кожної роботи Сергія Тонканова характерні  набір засобів для вираження конкретної ідеї кожної окремої роботи, всіх їх об’єднує алегоричність.»

 

Ідея створити виставку з’явилася кілька місяців тому.

Сергій Тонканов, художник: «Майже всі картини останніх років, за останні декілька років я їх створив. Їх об’єднує дещо спільне. Вони або серія робіт або це роботи, які між собою ніякого зв’язку не мають але вони схожі за технікою або якимось напрямком. І загальна мова цих робіт – це мова про цивілізацію, наше сьогодення, урбанізм і кожна з них має свої особливі символи і ідеї.»

 

Митець розповів, на створення картин його надихнули міста Чернігів і Київ, а також спогади про життя в Криму.

Сергій Тонканов, художник: «Мене надихнув літак, який пролітав в Києві на невисокій висоті, взагалі я люблю авіацію. Ця тема дуже часто в мене в картинах присутня.»

 

Назва цієї роботи «Над кристалами цивілізації»

«Взагалі чому кристали цивілізації? Ну а як можна ще назвати хмарочос, коли він на сонці блищить? Він , наче кристал.

Деякі люди кажуть, що це Масани, деякі кажуть, що це Заз. Взагалі я цією картиною не кажу де це, бо я сам не знаю де це. Цією картиною, яка називається «Початок» я показую проблематику будівництва нових районів.

Так для дітей там є де грати, це нове помешкання для людей. Але деяким може здатися погано, що не буде цього лісу.»

 

В холі арт-центру розмістили найбільшу картину з виставки. Її розмір метр сорок на метр двадцять, називається «Донор не за бажанням».

Передачі


ПогодаКурси валют