Get Adobe Flash player

Учора в обласному драматичному театрі розпочали 93 театральний сезон. Як все було

Традиційні акторські ритуали, прем’єрна вистава, освідчення на великій сцені та святковий торт  за лаштунками: учора в обласному драматичному театрі розпочали 93 театральний сезон. Відкривали прем’єрою – комедією «Скапен» за Мольєром. Репетирували її три місяці, загальна ж підготовка тривала майже рік.

 

Як і перед кожним відкриттям або закриттям сезону у холі драмтеатру грає оркестр. Глядачі збираються, слухають музику та діляться очікуваннями від прийдешнього сезону та від прем’єрної вистави «Скапен».

Ірина Мінжевська, глядачка: «Я дуже люблю наш чернігівський театр. Завжди тут радували. І впевнена, що цього року не розчарують.»

Наталія Ручко, глядачка: «Навіть здивована, що ставлять Мольєра буде прем’єра у нашому театрі.  Але надіюсь що отримаю задоволення від премєри.»

Олександр Єрмоленко, глядач: «Будем смотреть, ходить. будет интересно.»

 

Тим часом за лаштунками актори налаштовуються на виставу. Слухають фінальні настанови від режисера та розбирають солодощі. Це спеціальний ритуал для акторів — аби прем’єра була солодкою. Також дарують режисерові  та сценографу із Києва Алії Бестановій подарунки.

 

Уже під час вистави глядацька зала буде повністю заповнена, глядачі сидітимуть і на додаткових стільцях. Поки ж ті, хто прийшли раніше, займають свої місця.

Аліна та Сергій Корявіковські, глядачі: «Чекали з нетерпінням початку сезону. Ми бачили анонс цієї вистави. На останньому концерті закриваючому ми бачили анонс саме цієї вистави. В нам дуже хотілося побачити його. Тому ми прийшли сьогодні в очікуванні.»

 

Є серед них глядачі, для яких цей вечір стане особливим, але поки  чекають на «Скапена».

Сергій, глядач: «То, что єто комедия – я часто люблю ходить на комедии. Получать удовольствие от комедии, а не от драмі. Вот тобы комедия біла.»

 

Зі сцени до глядачів звертаються керівники театру.

Андрій Бакіров, головний режисер, художній керівник: «Ми також очікувпали цей момент тому дорогі глядачі сподіваємося що зала завжди буде повна і хай живе театр.»

 

Виставу Скапен готували три місяці. Через ремонт сценічного майданчику на великій сцені репетирували два тижні.

Фінальний вихід акторів. Глядачі аплодують стоячи. Андрій Бакіров запрошує на відкриття фестивалю «Словянські театральні зустрічі» та дарує нібито випадковій парі п’ять квитків. І вже на перебуваючи сцені хлопець освідчується  своїй супутниці.

 

За кулісами на акторів чекає святковий торт із написом «Скапен» на честь прем’єри. Трупа святкує та вже готується до наступного виходу на сцену вже на закритті «Слов’янських театральних зустрічей» 24  жовтня.

 

Передачі


ПогодаКурси валют