Get Adobe Flash player

Сьогодні в облдрамтеатрі відкриватимуть 93-й театральний сезон прем’єрною виставою «Скапен» за Мольєром

Сьогодні в обласному драматичному театрі відкриватимуть дев’яносто третій театральний сезон прем’єрною виставою «Скапен» за Мольєром. Це постановка головного режисера Андрія Бакірова. Це комедія на дві дії, над якою працювали протягом трьох місяців. У постановці грає двадцять один актор. Нагадаємо, цю виставу анонсували на закритті 92 сезону, тоді представили декілька фрагментів без декорацій та костюмів. У ролі Скапена був Дмитро Літашов. Сьогодні ж на сцену вийде Сергій Лефор. Ця головна роль для нього перша в Чернігівському обласному театрі. Про відкриття ми розкажемо у наступному випуску, під час прямого включення. А детальніше про очікування акторів – дивіться далі.

 

Напередодні прем’єри за годину до генерального прогону головний режисер Андрій Бакіров перевіряє реквізит та декорації, актори переставляють мішки, аби було зручніше рухатися. Міряє кроками сцену і Сергій Лефор. Сьогодні у нього перший вихід на сцену обласного драмтеатру  у головній ролі.

Сергій Лефор — актор: «Відповідальність – велика, ми старалися, готували виставу репетирували. І сподіваємося, що все буде гаразд. Комедія – це одне, а є й інший план. Філософсько -моральний. У тому й складність поєднати комедію та завдання режисера. Це напевно найскладніше.»

 

Перша прем’єра й у Ольги Ярошенко. Сьогодні вона вийде на сцену у ролі ромки Зербінетти.

Ольга Ярошенко — акторка: «Вона категорична, прагматична. У діях, думках, відносинах. Бо вона знає, чого вона хоче, якого чоловіка хоче бачити поруч. Ми налаштовані дуже оптимістично.»

 

У Євгена Бондаря – роль другого плану. Сьогодні він – це Леандр, син багатія, який закоханий у ромську дівчину.

Євген Бондар — актор: «Тут найскладніше для мене – що роль маленька, тре було встигнути розкритися, щоб це була достона домальовуючи картинку деталь. Вистава про скапена а мій персонаж є фарбою. На репетиції Бакіров сказав, що ми –це фарби тож будьте, будь-ласка, яскравими.»

 

Напередодні прем’єри у  театрі провели генеральний прогон. Сьогодні увечері відбудеться офіційна прем’єра.

Новини на UА:Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют