Get Adobe Flash player

Фінал дев’ятого міського відкритого чемпіонату з боксу «Хай гримить козацька слава» відбувся сьогодні у Новгороді-Сіверському

Фінальні поєдинки дев’ятого міського відкритого чемпіонату з боксу «Хай гримить козацька слава» відбулись сьогодні у Новгороді-Сіверському.  В них взяли участь боксери-школярі з Києва, Чернігівщини, Сумщини, Тернопільщини та Рівненщини. Змагання проходили протягом двох днів. Найбільше призових місць вибороли чернігівці та новгород-сіверці.

 

Таким показовим боєм  дорослих боксерів розпочався чемпіонат. Цьогоріч він зібрав на ринзі міської гімназії №1  вісімдесят шість спортсменів з різних міст України.

В турнірі переважно беруть участь школярі середньої ланки. Вони роблять перші кроки у боксі. Перед боєм розминаються, слухають поради тренерів.

 

Перед оголошенням результатів юні боксери емоцій не стримують.

На чемпіонат до Новгорода-Сіверського їхали сім’ями. Батько і син Котлярські вдало дебютували. Батько, як тренер. Син – боксер. Здобули перемогу.

Артем Котлярський боксер з Тернополя: «Краще, коли тато. Він і підкаже більше, і порадить. Я слухався його порад і за рахунок цього вигравав.»

Олександр Котлярський – тренер і батько Артема: «Дуже часто я його відволікаю від планшетів, від перегляду мультфільмів. Обговорюємо його двобої. Переглядаємо двобої в ютубі, чемпіонати України.»

Віктор Балабко – організатор дев’ятого відкритого чемпіонату з боксу: «Чемпіонат дав можливість юним боксерам виконати юнацькі розряди – перший, другий, третій. В залежності від кількості учасників у ваговій категорії і проведених боїв. Крім досвіду, це дало можливість зробити крок вперед.»

Олександр Панков – Київська дитяча спортивна школа «Ринг»: «Якщо вони будуть бачити тільки бокс, він їм набридне. А так вони їздять, розважаються, бачать музеї, пам’ятки – їм цікаво.»

Новини на UA:Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют