Get Adobe Flash player

Історія про українського захисника, який між службою на Сході України, вчить конспекти

 

А далі історія про українського захисника, який між службою на Сході України, вчить конспекти. Костянтин Дерев’янко – чернігівець. День захисника України він відзначатиме на передовій.

 

Костянтин Дерев’янко, учасник ООС: «Сидів писав конспект, на зимову сесію мені його здати треба. Сидів писав і якраз почалась стрільба, ось прямо по мішках прилетіло.»

Це – Костянтин Дерев’янко, родом із Чернігова. Йому 21 рік, з них три останні юнак провів у армії. Минулого року вступив до ВИШу на заочну форму навчання. Тепер у вільну хвилину відкладає автомат і бере до рук ручку. Так Костя готується стати вчителем початкових класів.

 

«Така своєрідна цікава спеціальність. У майбутньому буде легше коли свої діти будуть, і можна буде йти працювати за спеціальністю вже колись.»

Писанини вистачає, каже хлопець. На зимовій сесії доведеться підганяти «хвости» з літньої.

«Я їздив на перепідготовку в Десну, перенавчався на іншу спеціальність і якраз пропустив сесію через це. Ну, і тепер наздоганяю потихеньку. Зимою буду відстрілюватися за два рази, за літо й за зиму. Ось мені його скидають і я його сиджу переписую потихеньку, коли час є.»

 

А це та, хто скидає Кості ті самі конспекти. Анастасія Скрипник — староста групи, де вчиться боєць.

«Анастасія Скрипник, староста групи 06:24-06:40 У нас у групі всього один хлопчик, це Костя. І те, що він у групі й так зірка, бо один, він приходить у військовій формі завжди. Він не ходить у цивільному, а якщо приїжджає сюди, то завжди ходить у військовій формі. Він сидить у нас як охоронець.»

 

Декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Олександр Бобер каже, вчиться Костя добре.

Олександр Бобер, декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв: «Костя в нас мужній хлопець, наш захисник. Він навчається за індивідуальним графіком, ми йдемо йому, зрозуміло, на зустріч. Коли буде можливість, він приїде і ми організуємо складання йому і залікової сесії, і екзаменаційної сесії.»

Анастасія Скрипник, староста групи: «Він дуже спокійний і стриманий. Зрозуміло, що він сильно переживає, все в собі тримає і не виносить те, що відбувається там не змішує, розділяє з повсякденним життям і навчанням.»

 

Загалом у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Шевченка нині вчаться півтора десятка бійців, задіяних в ООС.

Костянтин Дерев’янко, учасник ООС: «Патріотизм спонукав, товаришів у мене багато пішло служити на Схід, по мобілізації багато друзів у мене добровільно пішли. І я свідомо теж пішов.»

Новини на UА:Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют