Get Adobe Flash player

Люди шукають своїх хатніх тварин, які зникли під час евакуації

Після вибуху складів з боєприпасами поблизу Ічні люди з навколишніх населених пунктів шукають своїх хатніх тварин, які зникли під час евакуації. Тепер їхні господарі розклеюють оголошення та викладають фото в Інтернеті. Олександра Денисенко далі.

Дві собаки втекли з подвір’я Алли Шевченко з села Хаєнки після вибухів на складах з боєприпасами. Бернский зенненхунд Мішель повернулася додому вчора. Пістона шукають досі.

 

Алла Шевченко – хазяйка зниклого собаки: «Той, якого не має, він взагалі зірвався. Я просто у чоловіка не запитала, якщо він з ціпком зірвався, то він десь міг зачепитися. А Мішель, тільки відчинилися двері, вона як чкурнула. Слава Богу, що вони окремо, бо, може, вона б теж далеко забігла. Вона, я так розумію, десь поруч весь час була.»

 

Шукає свого собаку і Борис Бондаренко з Ічні. Припускає, що його Чака могла збити машина, коли той тікав.

Борис Бондаренко – хазяїн зниклого собаки: «Стільки було собак на тій трасі збитих, дуже багато. Дуже велика ймовірність. А у мене Чак взагалі машин не боявся, він навіть в мирний час так – що машини є, що немає. Він бігає посеред вулиці, та й все. Тому, якщо він не повернувся на третій день, то я ж так і припускаю, що він уже б давно прибіг би, бо він цю Ічню знає добре. Або ж кудись забіг, кудись у село, далеко забіг і не може повернутися. Десь там за 15-20 кілометрів.»

 

Як шукати тварин, які, перелякавшись, втекли з дому, пояснила адміністратор чернігівського пункту тимчасової перетримки тварин.

Елеонора Муркіна-Кустенко – адміністратор пункту тимчасової перетримки тварин Чернігова: «Ми встаємо, ми друкуємо оголошення з фотографіями, розклеюємо всюди, де тільки можна. Ореол пошуку ми збільшуємо якомога більше. Це прилеглі села. Це покинуті будівлі, це обов’язково погріба, це склади, це ліс, це закриті місця, де тварина буде ховатися. Обов’язково ходимо, розмовляємо з людьми, показуємо фотографії. Люди все одно бачать, одна-дві людини, але все одно побачать. Інформація складається і можна вже за цими слідами шукати, куди бігла тварина і шукати її там.»

Новини на UA: Чернігів

Передачі


ПогодаКурси валют