Get Adobe Flash player

Двоє синів Віри Бондаренко воювали на Донбасі: один повернувся додому, інший – загинув

Один – на Донеччині, інший – на Луганщині.  Двоє синів Віри Бондаренко воювали на Донбасі.   Іван повернувся додому, Валерій – загинув. Мати загиблого бійця зустрілась з дітьми Новгород-Сіверщини. Розповідала  про своїх синів-воїнів. Наталія Скляренко далі.

 

Віра Бондаренко втратила на війні сина Валерія. Принесла до Новгород-Сіверського музею світлини – залишити спомин про нього.  Тут діє зберігають речі воїнів-земляків. Мати каже – біль не залишає її, але вона готова розповідати про Валерія та загиблих воїнів-земляків дітям.

 

Віра Бондаренко – мати загиблого Валерія Бондаренка: «Існує думка, що дітей треба берегти. Не розповідати про такі страшні події. Але коли ми їздимо своєю «Єдиною родиною» із виставкою «Блокпост пам’яті» ( ящики з речами наших дітей). На неї приходять діти з Луганщини, Донеччини. Був одного разу вітерець. Кришки ящиків хлопнули. Діти впали на коліна і закрили голови. Не можна розділяти цих дітей і тих. Якщо діти переживають, які приїхали з війни, то і ці повинні знати про війну і дякувати героям, які їх захищали.»

 

Віра Бондаренко принесла на зустріч з дітьми фотографії з сімейних альбомів. Згадувала, як сини телефоном розповідали про бої.

«Коли сепаратисти відходили, вони відправили жінок і дітей у підвал.»

Дмитро Упірь також прийшов послухати розповідь Віри Бондаренко. У 2014 році він пішов воювати на Схід добровольцем.  Виходив з оточення під Дебальцевим. Каже – діти мають знати про війну.

Дмитро Упірь – учасник АТО: «Треба з ранніх років виховувати патріотизм. Аби діти цінували свою країну. Це треба.»

Новини на UA:Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют