Get Adobe Flash player

40 призовників з усієї області провели до армії сьогодні у Чернігові

40 призовників з усієї області провели до армії сьогодні у Чернігові. Після проходження підготовки в навчальному центрі «Десна» хлопці роз’їдуться до різних військових частин України. За словами обласного військового комісара Олександра Криворучка, жодного з них до зони бойових дій не відправлять. Деталі – в сюжеті Олександри Денисенко.

З оркестром, піснями та танцями. Так у Чернігові проводжають до армії призовників. Чернігівські школярі підготували для них обереги.

Дар’я Балагуровська – школярка: «Вони будуть захищати наших героїв України під час дії в АТО. Ну, поки вони будуть знаходитися в АТО. Вони їх будуть тримати під серцем своїм.»

 

Олександр Криворучко, обласний військовий комісар, говорить: строковиків до зони бойових дій відправляти не будуть.

Олександр Криворучко – обласний військовий комісар: «Згідно рішення президента ми призиваємо призовників з 20-ти до 27 років. І до участі в операції об’єднаних сил, так вона зараз називається, колишня антитерористична операція, вони не залучаються ні в якому разі.»

 

Всіх призовників спочатку відправлять до навчального центру «Десна», що в Козелецькому районі, говорить Олександр Криворучко. Після цього хлопці роз’їдуться до різних військових частин України.

Олександр Криворучко – обласний військовий комісар: «Всього на призов осінь-2018 – 549 призовників. Із них основна маса іде до сухопутних військ, решта рівномірно розподіляється до Національної гвардії, Державної спеціальної служби транспорту та Державна прикордонна служба.»

 

Кожен із хлопців хоче потрапити до різних військ.

Олександр Курда – призовник: «У Нацгвардію, може. Бо поближче до дівчини.»

Дмитро Міщан – призовник: «Ну, повітряні сили. Самольоти нравяться.»

Максим Кіріченко – призовник: «Я иду служить в президентский полк в Киев.»

Новини на UA: Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют