Get Adobe Flash player

В Августівці, Гмирянці, Дружбі та Ічні зараз працює 110 піротехніків

В Августівці, також в Гмирянці, Дружбі та Ічні зараз працює 110 піротехніків. Обстеження і розмінування населених пунктів надзвичайники розпочали учора, сьогодні збільшили кількість бригад. За словами речника  управління держслужби з надзвичайних ситуацій в області Романа Храпатого, на території 6-го арсеналу продовжується пожежа із детонацією боєприпасів. Інтенсивність вибухів зменшилась.  Рятувальники сьогодні проводять відеорозвідку та гасять пожежу з повітря

Роман Храпатий, речник УДСНС в області: «Вже іде зниження інтенсивності цих вибухів – зранку це була цифра 6-8 вибухів на годину. Проводиться гасіння пожежі, задіяна авіація ДСНС, 5 скидів води – 40 тонн, залучена інженерна техніка та 4 танки збройних сил України, 12 автоцистерн ДСНС»

 

Повертатись додому евакуйованим поки не радять. Про це сьогодні після засідання оперативного штабу сказала його начальниця Юлія Свириденко. Штаб продовжує працювати у Парафіївці.

Також заступник начальника штабу Сергій Сергієнко каже, із травмами внаслідок вибухів та пожежі на 6-му арсеналі за медичною допомогою ніхто не звертався.

Новини на UA:Чернігів

Передачі


ПогодаКурси валют