Get Adobe Flash player

Під Ічнею вибухнули склади з боєприпасами: хронологія подій

Перші повідомлення про пожежу на складах боєприпасів поблизу Ічні до рятувальників почали надходити о пів на четверту ранку. Це відео відзняв Андрій Грудницький, кореспондент газети «Трудова слава» на дорозі між райцентром і селом Гужівка.

 

В зону ураження потрапили Ічня та 30 населених пунктів в радіусі 16 кілометрів від складів, звідки лунали вибухи. Там живе близько 19 тисяч людей. Частина виїжджала самостійно. Інших після  п’ятої почали вивозити рятувальники.

 

В області розгорнули 18 пунктів тимчасового перебування евакуйованих. Рух транспорту трьома дорогами державного значення призупинили, перекрили електро- та газопостачання в зоні ураження.  О 9-ій в Чернігівській облдержадміністрації провели оперативну нараду. На той час з місця подій вивезли 10 тисяч осіб.

Наталія Романома заступник голови облдержадміністрації: «Жодного постраждалого немає. Люди евакуюються організовано. Оперативний штаб знаходиться зараз в епіцентрі подій і координує роботи з евакуації.

Було п’ять влучень – сушарка і чотири доми. І я знаю, що постраждали вікна в Ічнянській лікарні просто від детонації.»

 

Згодом на брифінгу в Києві заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Родіон Тимошенко повідомляє, що склади підірвали у чотирьох місцях.

Близько 12 на прес-служба Міноброни повідомляє, що на місце подій відправили два пожежних танки. Працівники поліції та нацгвардії патрулюють вулиці, щоб не було мародерства. О 14.00 на черговій оперативній нараді в облдержадміністрації повідомляють, евакуювали 12 тисяч 300 людей.

 

Наталія Романова заступник голови облдержадміністрації: «Але,я хочу вам сказати,після того, як більш менш ситуація заспокоїлась з вибухами, люди почали повертатися додому. Ми вже маємо інформацію, що в Ніжині по деяким пунктам пішов відток, не в таку наближену зону 3-5 кілометрів, але є таке село Городнє, куди біля 60 людей повернулося. 0446 Бо люди вважають. Що небезпека минає.»

 

Прес-служба Міноборони повідомляє, інтенсивність вибухів пообіді знизилася, вибухають снаряди невеликих калібрів та набої до стрілецької зброї. З зони ураження ми отримали фотографії таких снарядів, які падали поблизу будинків, магазинів та в полях. На 16:00 за інформацією прес-служби ДСНС, евакуювали ще 200 місцевих жителів.  Над ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації працює 764 особи. В готовність приведено пожежну та медичну авіацію, а також 7 пожежних потягів. Вони гаситимуть пожежу на арсеналі, коли інтенсивність вибухів зменшиться.

Новини на UA:Чернігів

Передачі


ПогодаКурси валют