Get Adobe Flash player

У Прилуках у 5 навчальних закладах розмістили понад 700 евакуйованих людей

Школи і дитячі садки сьогодні не працюють у Прилуках. Там, у 5 навчальних закладах, розмістили понад 700 людей, евакуйованих з сіл поблизу ічнянських складів боєприпасів. Прилуки розташовані за 35 кілометрів від місця вибуху. Сьогодні вночі містяни чули вибухи на арсеналі. Деталі – у сюжеті наших прилуцьких колег.

 

Перші вибухи зі сторони складів боєприпасів прилучани почули опівначетверту ранку.

 

 

Григорій Петрович, прилучанин: «Я почув таке коливання у квартирі, так наче трохи як землетрус, я і подумав, що землетрус, а тоді знайомий позвонив, шо мов, так і так, він там в ічні живе.

Дмитро Пахомов, прилучанин. Вікна почали тріщати і ліжко навіть почало дребежжать. Прокинулися сначала думали шо землетрус. Потім почули вибухи вибігли на вулицю.»

 

 

Сьогодні у Прилуках не працюють школи та дитячі садочки, діти знаходяться вдома, сказала міський голова Ольга Попенко.

 

Ольга Попенко, Прилуцький міський голова: «Ми відмінили тільки через те, щоб було місце розмістити населення Ічнянського району, хто до нас приїхав.»

 

 

Прилуки – одне з міст, куди евакуйовують мешканців прилеглих до арсеналу населених пунктів. Світлана приїхала з селища Дружба.

 

Світлана: «Ми пішком ішли і хто підвіз. Звязку немає з нашою частиною. Хтозна шо там. Може уже і немає нашої домівки, бо ми близько живем, 15 минут до частини.»

 

Ольга Попенко: «На зараз зареєстровано 701 людина. Ми їх розмістили у 5 установах. Дитячих садках та дитячій лікарні – у кого діти. І дорослій лікарні. Ми всім забезпечені. На зараз ще чекаємо людей.»

 

 

Розмістити у Прилуках зможуть більше 3 тисяч людей, сказала Ольга Попенко. Харчування евакуйованим забезпечує комбінат «Шкільний».

У холлі міської ради створили пункт прийому благодійної допомоги, куди прилучани звозять гуманітарку.

 

Ольга Попенко: «Тут і продукти і одяг, і прилучани, треба їм подякувати, готові приймати людей у себе в квартирах. І значний відсоток ічнянців буде жити у домівках прилучан.»

 

Як сказала Ольга Попенко, завтра у Прилуках відкриють всі навчальні заклади, які не прийматимуть евакуйованих людей.

 

Новини на UA: Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют