Get Adobe Flash player

Відсьогодні патрульні поліцейські на дорогах почали вимірювати швидкість руху автомобілів

Відсьогодні патрульні поліцейські на дорогах почали вимірювати швидкість руху автомобілів. На Чернігівську область на цей момент  у патрульних є один прилад, називається він «True Cam». Працюють з ним на трасі «Київ-Чернігів-Нові Яриловичі». Журналісти Суспільного шукали поліцейських з радаром і знайшли їх поблизу села Сираї, Козелецького району. Подробиці в сюжеті.

 

Це траса Київ-Чернігів. Сьогодні патрульний автомобіль із приладом вимірювання швидкості руху переміщувався вздовж неї протягом дня.

Павло Буренок, заступник командира другого взводу четвертої роти батальйону патрульної поліції: «Він показує швидкість, фіксує відео, фото. Все є, все фіксується, документ на даний пристрій є, що він пройшов сертифікацію. Тобто все офіційно.»

 

Євгеній Чумак водій: «Зрозуміло, що це ефективно. Але я думаю, що ті, хто порушували, будуть порушувати, тому що вони розуміють, що вони роблять. Старатимусь по мінімуму, максимум — не порушувати. Але обіцяти нічого не буду.»

 

Протягом тижня за порушення швидкісного режиму, патрульні попереджатимуть водіїв і не штрафуватимуть. Виписувати протоколи почнуть від понеділка, 15-го жовтня.

Олекса ЧУБИН – ЮРИСТ: «Тут, звичайно, буде вагомою доказовою базою, тому що саме за перевищення швидкості радар є доказом у справі. І єдина проблема — належним чином зафіксувати дані порушення, оскільки зазвичай виникає питання у судді з повіркою даних приладів, реєстрацією та використанням поліцейськими, і, відповідно, належним чином фіксування тих чи інших порушень.»

 

Патрульний: «Якщо громадянин через суд хоче оскаржити постанову, якщо він вважає, що ми неправі, ми надамо інформацію. На даний момент близько 15 водіїв порушили швидкість. Хто на 30 кілометрів, хто на 50.»

 

Віталій Копистко прес-офіцер Патрульної поліції Чернігівської області: «Пристрій наразі в нас один, працює він на автодорозі Київ-Черінігів-Нові Яриловичі. Екіпаж зупиняється,  працює, потім може переміщатися цією ж дорогою. Вимога до екіпажу, який працює на вимірюванні швидкості, так, щоб вони не ховалися, на автомобілі повинен працювати проблисковий маячок і співробітника повинно бути видно.»

Новини на UA:Чернігів

Передачі


ПогодаКурси валют