Get Adobe Flash player

Ще два місяці під вартою проведе 22-річна чернігівка, яку підозрюють у вбивстві своїх прийомних батьків

Ще два місяці під вартою проведе 22-річна чернігівка, яку підозрюють у вбивстві своїх прийомних батьків. Таке рішення на підготовчому засіданні прийняв сьогодні Деснянський районний суд міста. Нагадаємо, вбивство сталося в квітні цього року. Чоловіка знайшли мертвим у під’їзді біля ліфту, його дружину – в квартирі. Їм обом завдалИ понад 50 ножових поранень. Олександра Денисенко далі.

 

Обвинувачену в подвійному вбивстві, 22-річну дівчину, заводять до зали судових засідань Деснянського районного суду Чернігова. Сьогодні тут відбувається підготовче судове засідання. Також мають обрати для неї запобіжний захід. Прокурор Олексій Маслак наполягає на продовженні тримання під вартою.

Олексій Маслак – прокурор прокуратури області: «Запобіжний захід у вигляді особистого забов’язання, домашнього арешту або особистої поруки не забезпечить обвинуваченій процесуальних обов’язків у зв’язку із вищезазначеними ризиками, а також за відсутністю осіб, які б виявили бажання взяти її на поруки. Запобіжний захід у вигляді застави також не забезпечить покладених на обвинувачену обов’язків, оскільки її майновий стан не відомий, а будь-які заставодавці відсутні.»

 

АРХІВ – 27 квітня 2018 року: Подвійне вбивство, в якому обвинувачують дівчину, сталося 27 квітня цього року. В цій багатоповерхівці на вулиці Мезенцева. Біля ліфту, знайшли вбитим чоловіка, його дружину – у квартирі. За результатами судмедекспертизи, подружжя отримало понад 50 ножових поранень. Поліцію та «швидку» викликала їхня сусідка. У день нападу жінка розповіла журналістам Суспільного, що в її квартиру близько третьої ночі хтось подзвонив. Відчинивши двері, вона побачила прийомну дочку вбитого подружжя.

Інна Тарасова – сусідка вбитого подружжя: «Дзвінок спочатку, потім стукіт, потім цю ручку вириває. Ось, в крові вся ручка. Я злякалася, підійшла: «Хто?». Мене всю затрусило. Вона: «Допоможіть, дев’ятий поверх, кров, поліція, швидку». І одні й ті ж самі фрази. Волосся все в крові, обличчя все в крові, руки всі в крові. Це просто фільм жахів.»

 

Дівчину, у шоковому стані та з порізами на руках, доставили у Другу міську лікарню Чернігова, там прооперували. Саме її підозрюють у вбивстві. Вислухавши всіх учасників процесу, судді йдуть до нарадчої кімнати. За деякий час оголошують рішення – продовжити строк тримання під вартою до 6 грудня.

Юрій Кулініч – суддя Деснянського районного суду Чернігова: «Призначити судовий розгляд у відкритому судовому засіданні у приміщенні Деснянського районного суду міста Чернігова на 10.00 17.10.2018-го. Судовий розгляд кримінального провадження здійснювати колегіально у складі трьох професійних суддів.»

 

Олександр Бузаков, захисник обвинуваченої, коментарів поки що не дає. Посилається на те, що це може виглядати, як тиск на суд.

Новини на UA: Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют