Get Adobe Flash player

Сьогодні у Старому Білоусі на строкову службу провели призовників Чернігівського району


Слабин  залишився без…Діда Мороза – головного актора села призвали до армії. Сьогодні у Старому Білоусі на строкову службу провели призовників Чернігівського району. Проводи влаштували у місцевій школі – із дитячим духовим оркестром та рушниками – оберегами  від мам. Все бачила наша знімальна група.

 

Дитячий духовий оркестр проводжає до армії призовників із Чернігівського району. Всього їх 13, на  проводи, які влаштували у старобілоуській школі, змогло прийти п’ятеро.  Решта раніше відправилась на строкову службу

Тетяна Мірошниченко, начальник відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації: «Невеличкий концерт, щоб трохи підняти настрій нашим призовникам. Видно, що місцеві, їхні односельці підтримують їх, і це надихатиме їх на гарну військову службу. Що вони повинні служити задля свого народу.»

 

Серед призовників – Максим Шулепов. У армію йде у 25. Проводжає його мама. Перев’язує за місцевою традицією рушником – оберегом і плаче.

Максим Шулепов, призовник: «Сформувався вже для армії. В Десну – чи піхота, чи танкова, ще не знаю»

Галина Шулепова, мама призовника: «Не хотіла. Но треба. Що мати може відчувати? Тривога. Дай Бог, щоб вони тут в учебці побули і більше нікуди їх не посилали.»

Руслан Нігматулін начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Чернігівського міського об’єднаного військкомату: «я хочу нагадати про те, що військовослужбовці  строкової військової служби не залучаються до участі в операції ООС, тому ваші переживання можете відкласти на потім»

 

20-річного Олега Минуту, крім мами, проводжає сільський голова Слабина. Каже, село залишилось без головного актора.

Сергій Красков, Слабинський сільський голова: «На всіх святах, урочистостях – він всюди. Він один, а його наче багато. Всі свята  новорічні – він Дід Мороз, випускні – ведучий.»

Олег Минута, призовник: «Я ж не назавжди йду. Побудуть без мене півтора року.»

 

Показує, які подарунки щойно отримав

Олег Минута, призовник: «Це павербанк. А у конвертику не скажу, що там. Да не покажу. Це секрет. Конвертик сільський голова дав, ну шо там, я не знаю, це воєнна тайна.»

Сергій Красков, Слабинський сільський голова: «Там на зворотний квиток. Щоб вернувся по-любому. Назад гроші не дають, а туди безкоштовно везуть. Ото збереже конвертик – керівництво подяку пришле в ньому на сільську раду»

 

Одразу з цих проводів призовники їдуть у військкомат,  звідти – до місця служби.

Новини на UА:Чернігів

Передачі


ПогодаКурси валют