Get Adobe Flash player

Обласна лікарня отримала дві машини швидкої допомоги від італійських благодійників

Реанімобілі, які обслуговували змагання «Формули-1», відтепер возитимуть чернігівських хворих. Обласна лікарня отримала дві машини швидкої допомоги від італійських благодійників. Подарували їх Армандо Кріппа та Крістіан Молінарі — президенти двох італійських благодійних фондів. Завезти їх до України не могли два роки. Для того, аби автомобілі потрапили до Чернігова, довелося змінити законодавство. Оксана Ільчук далі.

 

Шампанським машини обливають посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа та італійський благодійник — Армандо Кріппа. Ці два автомобілі швидкої допомоги  раніше обслуговували змагання Формули-1. Тепер возитимуть пацієнтів Чернігівської обласної лікарні. Нині хворих доставляють на УАЗиках та «Газелях», яким по 10-12 років, розповідає головний лікар обласної лікарні Андрій Жиденко. Нові реанімобілі дадуть можливість надавати медичну допомогу більш оперативно.

 

Андрій Жиденко – головний лікар Чернігівської обласної лікарні: «Якщо треба, наприклад, транспортувати хворого в Київ, нам уже не треба шукати реанімобіль, у нас є свої автомобілі, якщо треба хворого забрати з району десь, тому що дуже часто машини екстреної медичної допомоги десь зайняті і проблема була хворого евакуювати з районної лікарні в обласну лікарню».

 

Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Італія в Україні каже: відтепер у посольства на одне завдання менше. Автомобілі не могли ввезти до України два роки – не дозволяло законодавство.

 

Давіде Ла Чечіліа – Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Італія в Україні: «За технічними характеристиками ці автомобілі спочатку не могли перетнути кордон України, не могли бути зареєстрованими і мати потім український держномер. Були внесені зміни в законодавство, що швидка допомога, яка прибуває з-за кордону, не обов’язково має відповідати новим характеристикам реєстрації автомобілів».

 

Андрій Жиденко – головний лікар Чернігівської обласної лікарні: «Це автомобілі, які ізначально є швидкою медичною допомогою, тут зовсім інша підвіска, оснащені, ви бачите, ношами відповідними, відповідні крісла – машина розрахована на доставку хворого з любої точки і в любому стані».

Новини на UА:Чернігів

Передачі


Погода



Курси валют