Get Adobe Flash player

300 книжок зібрали в чернігівській дитячій бібліотеці імені Довженка для воїнів на сході України

300 книжок: класичну літературу, фентезі та детективи зібрали в чернігівській дитячій бібліотеці імені  Довженка, до дня Захисника України. Тут вдруге провели благодійну акцію « Книга воїну». Вперше книги для воїнів збирали влітку, до дня Конституції. Восени її приурочили до дня Захисника України, який відзначатимуть 14 жовтня. Усі зібрані книги військові повезуть бійцям на схід держави.

 

Тарас Пененко  старший офіцер відділу оперативного командування «Північ»: «Ми знаємо що не завжди на передовій є можливість скористатися інтернетом, подивитися якісь  телевізійні програми, тому невеликий книжковий фонд яки й є в кожній частині  надасть змогу військовослужбовцям під час читання , емоційно та психологічно розвантажитись, отримати якісь  позитивний настрій відволіктися від бойових дій.»

 

Олена Сльозка заступник директора дитячої бібліотеки ім. Довженка: «Звичайні жінки, сім’ї приносили  по 2, по 5, по 10  по 50 і по 25  майже щодня при носили книжки. Ми перебирали . Хтось запитував які можна жанри приносити. Приносили і казали можете дещо залишити собі, якщо підходить відправте захисникам. Зібрали ми близько 300 книжок  це в основному жанр фентезі, детективи, переважно наші пеисьменники. Російськомовні  і україномовні десь відсотків 50 на 50. Трошки є анекдотів,  одна книга є за коміксами, а так в основному це детективиі фентезі такі жанри.»

 

Книжки військові оперативного командування «Північ» повезуть воїнам на схід у понеділок 8 жовтня.

Передачі


ПогодаКурси валют