Get Adobe Flash player

Від 10 до 16 градусів тепла у приміщеннях шкіл, дитсадків та лікарні у Новгороді-Сіверському

Від 10 до 16 градусів тепла у приміщеннях шкіл, дитсадків та лікарні у Новгороді-Сіверському. Дошкільнята сплять в теплих піжамах під двома ковдрами, вчителі за урок влаштовують три руханки. В лікарні хворих після процедур відпускають додому. Коли у Новгороді-Сіверському увімкнуть опалення – подробиці в сюжеті Наталії Скляренко.

Олена Овчинник – завідувачка дитячого садочка «8 березня»: «Хотілося б, щоб раніше включили опалення, бо діткам тут лягати спати. Коли вони граються, то нормально.(заходимо, діти хором кажуть) Добрий день! Холодно вам тут? – Да!»

 

В дитячому садочку «8 березня» у групах опівдні температура повітря становить тринадцять градусів тепла.

Діти вдягнені у дві теплі кофтини, жилетки. Завідувачка садочка каже – просять батьків приносити теплі піжами.

«У них є теплі піжами, кому потрібно, ми ще вкриваємо другою ковдрою.»

 

В школах учнів зігрівають за допомогою руханки. За урок її проводять — тричі.

Даніїл Лівер першокласник: «Мені не холодно, бо ми робимо гімнастику.»

Синхрон Кирило Сокол  першокласник: «Мені холодно на уроках. Ось у нас термометр. Зараз 16 градусів.»

 

Холодні батареї в центральній районній лікарні.

Світлана Шам: «Це інфекційне відділення. В ньому найнижча температура. Будівля 1935 року, вікна старі. Температура тут ледь перевищує 10 градусів. Допоки не буде включене опалення, тут буде низька температура, то на цю хвилину було рекомендовано пацієнтів додому відпускати. Вони приходять, отримують процедури.»

 

Ті, хто через хворобу ходити не може –  в палатах очікують на включення опалення.

Надія Величенко – пацієнтка: «Опалювати, звичайно треба, бо я ось бачите – сиджу не ходяча, перелом ноги, ані вкритися, анічого. В інших районах вже опалюють, в Чернігові також. Це вам казали? Так, спілкувалась з людьми.»

Світлана Шам – головний лікар Новгород-Сіверської районної лікарні: «У відділенні хірургічного профілю 19 градусів, в терапевтичному – 20. Там, де пацієнти оперовані, це занизька температура, бо вони не рухаються. Всі засоби, які ми можемо, ми застосовуємо – грілки, обігрівачі.»

 

Міський голова Олег Бондаренко каже: опалення увімкнуть, коли протягом трьох днів середньодобова температура буде менше восьми градусів тепла. Тим, кому холодно, радить поки що користуватися обігрівачами.

 

Олег Бондаренко – міський голова Новгорода-Сіверського: «Якщо це в садочку, то можна якимись засобами обігріву скористатись. Це дозволено. Ми дамо вказівку керівникам садочків, щоб наші діти не залишились в холоді. Що стосується лікарні і центру первинної медицини, то вони опалюються «Облтеплокомуненерго», згідно нашого розпорядження, вони приступають до опалення.»

Новини на UA Чернігів

Передачі


ПогодаКурси валют