Get Adobe Flash player

Невідомі, назвавшись соцпрацівниками, обікрали подружжя пенсіонерів із Вересочі

Невідомі, назвавшись соцпрацівниками, обікрали подружжя пенсіонерів із Вересочі Куликівського району. Поки жінка відволікала увагу господарів, хтось із її напарників нишпорив будинком. Незнайомці побували і ще у двох хатах села, проте там нічого не забрали. Деталі – в сюжеті Олександри Денисенко.

 

Парасковія Аврамець – жителька села Вересоч: «Вона розпитала дєда. Дійшла до хвіртки, дєд сидить. Вона питає: «Ти Аврамець?». Він каже: «Так, Аврамець». – «Так іди у двір».

 

Парасковія АврамЕць з Вересочі Куликівського району розповідає про події понеділка. До її чоловіка, який сидів на лавці під двором, підійшла незнайомка. Назвавшись соцпрацівником, вона завела чоловіка до хати і стала говорити про субсидію.

Парасковія Аврамець – жителька села Вересоч: «Вона садовить дєда і каже: «Вам субсидія». Я кажу: «Нам не надо ніякої субсидії, у нас усе оплачене, у нас усе зроблене». Вона давай до дєда обращаться. А я наче отороплена тоже сиджу.»

 

Поки жінка розмовляла з пенсіонерами на кухні, хтось нишпорив хатою. Парасковія АврамЕць каже: хтось зі спільників міг залізли в хату через незамкнене вікно. Зрозуміла це, коли незнайомка пішла.

Парасковія Аврамець – жителька села Вересоч: «Я в хату входжу, а я думаю: «Що таке, занавісочка не так як слід занавішена». І в дивані ніхто не м’яв, а он так подушечка перекінена. Я сюда-туда, думаю, ану піду. У нас там рушниця ховалася і там же ж копійки мої. Я прийшла, а вже замок скручений і ніякої копійки ніде нема.»

 

Жінка говорить: незнайомці винесли зі схованки понад 10 тисяч гривень. Описує, як виглядала незнайомка.

Парасковія Аврамець – жителька села Вересоч: «Коси білі, ось так підрізані, красивенько так, коротенько. Чорні колготки, литки такі товсті, круглолиця. Не старая, нє, молодая.»

 

Жінка такої ж зовнішності заходила і до іншої місцевої мешканки – Світлани Свинобой. Каже: зрозуміла, що у незнайомки на голові була перука.

Світлана Свинобой – жителька села Вересочі: «По якому поводу, кажу, ви зайшли? Що ви хочете? А я ходжу по субсидіях, по таких стариках, як оце ви. Що може комусь щось допомогти.»

 

Незнайомка наполягла на тому, щоб сісти у кухні, а не в кімнаті. Стала розпитувати Світлану Свинобой про її заощадження.

Світлана Свинобой – жителька села Вересочі : «Так ви насобирали, може, хоч трошки грошей на больницю. Да те там назбирала, кажу, у мене 10 таблєток 400 рублєй. І на продукти, кажу, треба, і заплатити за все. Кажу, немає ніде не копійки. Сьогодні соцпрацівниця була, так я даже на хліб їй не могла дати. Вона за свої гроші мені купляла.»

 

Після цієї розмови незнайомка почала збиратися, пригадує Світлана Свинобой.

Світлана Свинобой – жителька села Вересочі: «І тоді виходить, і давай бігом-бігом-бігом, бачу, побігла до хвіртки. Коли дивлюся машина стоїть і мужчина від машини відходить. Я тільки побачила, що шапочка біленька і все.»

 

Незнайомці приходили і до подружжя Пушкарів.

Ганна Пушкар – жителька села Вересочі: «Ми принесли вам гроші, ви не будете їздити у Куліковку, ми вам віддамо. І показала у кошельку, доволі було грошей. А я не повірила. Я не знаю, чогось воно мене не заінтєрєсовало. Вони ще щось від мене требували, та я не схотіла з ними балакати. Кажу: нє-нє-нє, не буде діла. І я вивела їх.»

До правоохоронців ніхто з людей не звертався. Це підтверджують і у Куликівському відділенні поліції. Єдина, хто подзвонила на 102, Галина Ващенко. У неї минулої ночі з гаражу вкрали велосипед. Жінка каже: понишпорили й сараями.

Галина Ващенко – жителька села Вересочі: «Там, де кури. Там у мене сім курочок. І накинуло назад клямочку. Кури не пропали. У другому сараї вообще нічого немає, стоїть желєзна верейка з дровами і там же нічого не тронуто.»

 

Чи пов’язана ця крадіжка з незнайомцями, яких бачили у селі, поки що не відомо.

Новини на UA: Чернігів

Передачі


ПогодаКурси валют