Get Adobe Flash player

Чемпіонат України з літнього біатлону стартував з гонки чемпіонів

Сьогодні у Чернігові розпочався чемпіонат України з літнього біатлону. Участь у ньому беруть 130 спортсменів, як дорослих, так і юніорів. Паралельно пройде гонка чемпіонів. В ній пліч о пліч з діючими членам національної збірної змагатимуться біатлоністи, які завершили свою спортивну кар’єру. Детальніше – в сюжеті.

 

На лижній базі у Чернігові стартував чемпіонат України з літнього біатлону. Участь у ньому беруть команди з Чернігівської, Сумської, Харківської, Львівської, Тернопільської та Київської областей. Загалом – 130 спортсменів.

Микола Лазаренко головний суддя чемпіонату України з літнього біатлону: «Сьогодні … найсильніші біатлоністи України… в програмі —  естафетні гонки. Зараз на старті змішана естафета. Спершу дівчата бігтимуть по 6 км, потім хлопці по 7,5 км. Члени збірної команди України також знаходяться….. беруть участь у  змішаній естафеті і гонці чемпіонів. Літні змагання всі сприймаються як … підготовку до офіційних зимових чемпіонатів світу, Олімпійських ігор і інш. Чемпіонатів.»

 

Представниця сумської команди, чемпіонка Європи Юлія Журавок фінішувала першою в своєму етапі.

Юлія Журавок біатлоністка збірної України: «Я думала, що я ледве біжу. Всі м’язи на руках, на ногах набрякли. Але я все одно намагалася, відштовхувалася… і не думала, що привезу якийсь серйозний результат. Але, звичайно, я намагалася принести своїй команді великий відрив, щоб їм було легше боротися за призові місця.»

 

Микола Лазаренко головний суддя чемпіонату України з літнього біатлону: «Після змішаної естафети.. гонка чемпіонів. У складі команди по два чоловіки буде один – спортсмен, який вже не виступає, другий – який нині виступає на змаганнях.»

 

Юлія Журавок біатлоністка збірної України: «Я буду змагатися з В’ячеславом Деркачем. Дуже цікаво, я в очікуванні цієї гонки. Хочу отримати максимальне… задоволення хочу отримати.»

 

Триразова учасниця зимових Олімпійських ігор Ніна Лемеш спортивну кар’єру завершила у 2007 році. З того часу вперше стала на лижоролери два дні тому, готуючись до гонки чемпіонів.

Ніна Лемеш колишня біатлоністка збірної України: «Це можливість нам відновитися, згадати як це, відчути той адреналін, поспілкуватися… на вогневому рубежі. Я вперше за останні 11 років стала на лижоролери.. стріляти за останні 11 років лише сьогодні спробую.»

 

Першість у гонці чемпіонів взяли чернігівці Оксана Хвостенко та Сергій Семенов. У змішаній естафеті перемогла команда з Тернополя. Чемпіонат України з літнього біатлону триватиме до 26 вересня. Завтра спортсмени змагатимуться у спринтерській гонці, у вівторок – у гонці-переслідуванні. В середу пройде масовий старт «крос зі стрільбою».

Новини на UA: Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют