Get Adobe Flash player

У Чернігові відкрили 3-й всеукраїнський фестиваль духових оркестрів

Сьогодні у Чернігові відкрили 3-й всеукраїнський фестиваль духових оркестрів. Музиканти з Вінниці, Одеси, Києва та Чернігова марширували від Красної площі до Катерининської церкви під оплески чернігівських глядачів. У підніжжя храму їх чекали показові виступи усіх оркестрів і спільне виконання однієї композиції. Як все відбувалося бачила Дар’я Янушкевич.

 

Андрій Руденко турист з м.Черкаси: «Дуже чудово, я сьогодні приїхав до Чернігова на екскурсію і попав на ваш день міста.Я вітаю Чернігів, я тут перший раз.»

Наталія Гаєвська чернігівка: «Дуже достойно виступають»

Віталій Пищолка чернігівець: «Очень нравится, я в прошлом году тоже был на параде на Красной площади, изумительно!»

Руслан Симоненко начальник центру музичного мистецтва державної служби надзвичайний ситуацій: «Ми вперше на вашому святі, і можна сказати вперше але сподіваємося на те, що сподобаємося і на наступні роки нас також будуть запрошувати. Оркестр виконував марш цивільного захисту України. Це наш офіційний марш нашої служби сподіваємося що всім сподобалося.»

Олег Юрченко чернігівець: «Если с учетом того я первый раз  пришел на такое действие так мне очень даже нравится»

 

Світлана та Артем Герман: «Очень понравился , мы специально шли сюда ради парада нам очень понравилось. А тобі як? Понравилось.»

Олександр Шевчук начальник управління культури та туризму міської ради: «Сьогодні надзвичайне дійство кращі військові оркестри України це Одеса, Вінниця, Київ, Чернігів зібралися у нас відсвяткувати день міста. Я думали коли одночасно 240 музикантів грають це об’єдную громаду і народ.»

Микола Смаль начальник військового оркестру 8-го чернігівського навчального центру державної спеціальної служби транспорту: «Цей парад проходить втретє в Чернігові, ми приймаємо участь вдруге. Раз не приймались участь бо були на фестиваль у Китаї . твори виконуються різні від українських до сучасних європейських творів , різноманітна музика.»

Передачі


ПогодаКурси валют