Get Adobe Flash player

Живу карту України створили на шкільному подвір’ї учні Новгород-Сіверської гімназії №1

Україна з Донбасом та Кримом. Живу карту нашої держави створили на шкільному подвір’ї  учні Новгород-Сіверської гімназії №1. Так гімназисти відзначили Міжнародний день миру.

 

Це шкільне подвір’я Новгород-Сіверської гімназії №1. Близько чотирьох сотень учнів 5-11 класів займають свої місця по контуру карти України. Кордони держави намальовані на асфальті білою фарбою.

 

Ганна Шамрицька: «Сьогодні ми влаштували такий флеш-моб на підтримку теми миру у всьому світі. Для того, щоб всі люди знали що в мирі краще жити, ніж воювати з якимись іншими народами.»

 

Дарина Мельник: «Це якщо всі люди живуть разом в злагоді і ніколи не сваряться.»

 

Поліна Пехотна: «Це спокій і гармонія між усіма країнами. Всі люди повинні жити мирно і у світі не повинно бути війн та суперечок.»

 

Руслан Кривенок: «Мир означає те, що люди всі добрі, що над головою синє небо, що люди ставляться один до одного позитивно та з милістю. Я хочу щоб наша країна була сильною державою, і щоб над головами кожного українця було блакитне та мирне небо.»

 

Карта на асфальті з Кримом і Донбасом.

Світлана Сигута організаторка заходу: «Дійсно, Крим на нашій карті є, бо це єдина карта України. Є анексія Криму, але вона не визнана всім світом. Ми вважаємо, що це наша спільна територія.»

 

Найважче у підготовці було намалювати саму карту, каже організатор Світлана Сигута.

Світлана Сигута організатор: «Найскладніше було – це на асфальт нанести контур карти України. Але це зробили якраз діти нашої художньої студії «Палітра» з керівником Канторіз Тетяною Миколаївною. Саме таким чином ми хочемо виразити свою підтримку проти війни і заради миру. Ми виховуємо у своїх дітей добро, почуття патріотизму, любові, і хочемо, щоб вони усвідомлювали, якими вони є в нашому місті , в нашій гімназії і в усьому світі.»

Новини на UA: Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют