Get Adobe Flash player

Частина Чернігова на два тижні лишилась без гарячої води через ремонт магістральної тепломережі

На 2 тижні без гарячої води залишилась частина Чернігова. У зв’язку з заміною магістральної теплової мережі на вулиці Михайла Коцюбинського, яку  проводить Чернігівська ТЕЦ. Офіційно гарячої води немає в будинках на 13 вулицях. Перекрили гарячу воду цього року чернігівцям не вперше. Зокрема, мешканці  вулиці Захисників України без води залишили вчетверте.

Ніна Кочура живе у 15 будинку на вулиці Захисників України. У цьому році вона вчетверте залишилась без гарячої води.

Так оце холодна, а ту горяча. Там де горяча- холодна-холодна вода біжить , сильно крутити не буде бо воно щитає мені як гарячу воду, поняли біжить холодна вода з крану, — каже Ніна Качура,  мешканка будинку на вул.Захисників України б.15, кв.60  118

Поруч біля будинку, розташований дитячий садок № 77. Тут також централізованої подачі гарячої води немає. У крані біжить ледь тепла вода —  розповідає помічник вихователя Олександра Кир’янова.

У садочку є 2 бойлери на 60 і 100 літрів води, і  кип’ятильник. Завідуюча каже, відсутність гарячої води на умови перебування дітей не вплинула.

Без води залишились і мешканці вулиці Доценка.

На вулиці Михайла Коцюбинського робітники ТЕЦ замінюють трубопровід, якому 50 років. Саме через це частина вулиць міста Чернігова  залишилась без гарячої води.Зокрема це вулиці: Захисників України, Доценка, Шевченка, проспект Перемоги і не тільки. Повернути гарячу воду чернігівцям планують  до 5 жовтня.

 

Передачі


ПогодаКурси валют