Get Adobe Flash player

Деснянський районний суд Чернігова залишив під вартою екстрасенса та його спільницю, яких підозрюють у вбивстві

Деснянський районний суд Чернігова залишив під вартою екстрасенса та його спільницю, яких підозрюють у вбивстві київського подружжя Ольги й Віталія Зубенків в червні минулого року. Таке рішення сьогодні ухвалила колегія суддів на чолі з Андрієм Сапоном. Розгляд самої справи перенесли через неявку одного з потерпілих. Деталі розкаже Альона Макаренко.

 

Півтора року Любов Зубенко чекає вироку суду для підозрюваних у вбивстві її доньки й зятя. Молоде подружжя з Києва Ольга й Віталій Зубенки зникли в червні 2017-го. Поліція встановила, що останні дзвінки подружжя зафіксували мобільні станції на Чернігівщині. Закопані тіла вбитого подружжя знайшли(21 червня 2017 року відео) тут на покинутій фермі в селі Шаповалівка Борзнянського району. Того ж дня у власному помешканні затримали місцеву жительку Ніну Попівку, а наступного, на базі відпочинку в Черкаській області, – її співмешканця Ігоря Гордієнка. Обидва називали себе цілителями. За даними поліції, Ольга й Віталій звернулися до знахарів за допомогою, бо не могли мати дітей. Під час одного із сеансів подружжя Зубенків убили. Підозрюваних узяли під варту. Чоловіку інкримінують вбивство з корисливих мотивів,  жінці – пособництво. Сьогодні в Деснянському районному суді міста Чернігова мали продовжити розгляд кримінальної справи, але засідання перенесли.

 

На суді з’ясувалося, що 18 вересня у обох підозрюваних закінчується строк тримання під вартою. І прокурор внесла клопотання про продовження міри запобіжного заходу.

Сторона обвинуваченого Ігоря Гордієнка проти клопотання не заперечувала.

Обвинувачувана Ніна Попівка просила змінити тримання під вартою на домашній арешт.

 

Після обговорення в дорадчій кімнаті, судді залишили обох підозрюваних під вартою до 13 листопада.Судове засідання перенесли на 11 жовтня.

Передачі


ПогодаКурси валют