Get Adobe Flash player

Сьогодні ввечері у Чернігівському обласному молодіжному театрі відкриють 34 театральний сезон голосом Геннадія Касьянова

Сьогодні ввечері у Чернігівському обласному молодіжному театрі відкриють 34 театральний сезон. На сцені актори зіграють виставу Ярослава Гашека роман  «Бравий вояка Швейк». Позаду 128 репетицій нової прем’єри. 6 акторів театру зіграють 20 ролей спектаклю. На генеральній репетиції вистава побувала знімальна група UA: Чернігів. Як актори готувалися до відкриття нового театрального сезону розкаже наша Дар’я Янушкевич.

 

Любов Веселова застібає останні ґудзики та натягує підтяжки. Це останні її приготування перед генеральною репетицією. Жінка- грає головну чоловічу роль спектаклю – Йосифа Швейка.

 

На сцені 6 акторів молодіжного театру грають 20 ролей вистави Ярослава Гашека «Бравий вояка Швейк». 7 з них виконує заслужений артист України Олексій Биш. Він і радник поліції, полковник Краус і лікар Бауце.

 

3 місце, 12 ряду у залі театру пустує. Ввімкнений світильник, мікрофон на столі та 2 фотографії. На цьому місці сидів художній керівник театру Геннадій Касьянов. Місяць тому,  13 серпня він не прийшов не репетицію. Актори поїхали до нього додому, де і знайшли його мертвим. У нього стався серцевий напад.

 

Театральний сезон у молодіжному театрі відкриють голосом Геннадія Касьянова. Актори зібрали його інтерв’ю та записи і записали звернення до глядачів.

 

Квитки на 3 дня прем’єрної вистави розкуплені. Наступний раз спектакль на сцені молодіжного театру ставитимуть 28 вересня.

Передачі


ПогодаКурси валют