Get Adobe Flash player

Курсанти на студенти Академії державної пенітенціарної служби сьогодні присягнули на вірність українському народові

Курсанти на студенти Академії державної пенітенціарної служби сьогодні у Чернігові на Пагорбі слави урочисто присягнули на вірність українському народові. Цьогоріч до академії вступило 486 курсантів та студентів. З них 282 навчатимуться за держзамовленням. Деталі в сюжеті Лілії Мельник.

 

Маршем першокурсники Академії державної пенітенціарної служби йдуть на присягу. 4 роки на одному факультеті, але в різних групах, навчатимуться брати близнюки Дмитро та Артем Савенки.

Артем Савенок – курсант 1-го курсу: «Спочатку Діма вирішив вступити, а потім я.»

Дмитро Савенок – курсант 1-го курсу: «Я мрію стати дисциплінованим, а брат більше хоче спортом займатись.»

 

Курсант 1-го курсу Владислав Сонець вирішив продовжити справу свого батька Олександра. Він працює в сфері виконання покарань.

Владислав Сонець — курсант 1-го курсу: «Я хотів щоб мої батьки мною пишались. Я бачив, як вони працюють, в якій сфері і мені вона дуже сподобалась.»

Олександр Сонець- батько: «Я пишаюсь своїм сином , він пішов таким не легким шляхом. Я думаю він справиться і не підведе батька.»

 

Цьогоріч до академії загалом вступило 486 абітурієнтів як на денну, так і на заочну форму навчання. Присягнули на вірність113 курсантів і 58 студентів.

Олексій Тогочинський – ректор Академії ДПтС: «Вступило близько 500 чоловік. З них 282 на державний бюджет. Магістратура також в повному обсязі.»

 

Академія цьогоріч святкує ювілей – 40 років. Зараз тут навчається більше 1600 курсантів та студентів.

Передачі


ПогодаКурси валют