Get Adobe Flash player

В районі П’яти кутів у Чернігові зроблять друге коло для безпечного руху транспорту

В районі П’яти кутів у Чернігові зроблять друге коло для безпечного руху транспорту. По колу зараз рухаються автомобілі з проспекту Перемоги  на вулицю Молодчого. Також планують зробити менше коло на іншому перехресті в цьому районі.

 

Ярослав Куц – начальник управління ЖКГ міської ради: «Сьогодні вночі нанесуть тимчасову розмітку жовтим кольором, повісять всі знаки. За два три дні ми зробимо це коло в камні. Тобто бордюри, середину. І в понеділок П’ять кутів повністю затягнуть асфальтом.»

 

Юрій Савченко – старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції області: «Пересікаючи проспект в напрямку з 1 Травня в бік Олега Міхнюка, автомобілі не можуть переїхати без перешкод. Пересікають одразу 3 смуги. Утворення заторів не можливе  при круговому русі, при круговому русі автомобілі роз’їжджаються набагато швидше ніж при регулюванні світлофорів.»

 

Завтра на засіданні виконавчого комітету прийматимуть рішення щодо перекриття дороги  в районі П’яти кутів для укладання асфальту.

Передачі


ПогодаКурси валют