Get Adobe Flash player

Проспект Перемоги відкрили для проїзду транспорту, а Коцюбинського та Ремісничу перекрили

Сьогодні  о 10.30 ранку проспект Перемоги в Чернігові відкрили для проїзду транспорту. Перекритою залишається одна ділянка центрального перехрестя міста – проспекту Миру з проспектом Перемоги з боку Головпоштамту. Там продовжують робити гідроізоляцію підземного переходу. В понеділок в центрі Чернігова також  перекрили вулиці Коцюбинського та Ремісничу – там проводить ремонти ТЕЦ.

 

Гідроізоляцію підземного переходу  у центрі Чернігова на перехресті проспектів Миру та Перемоги почали робити 3 вересня. Через це, а також через ремонт асфальту на проспекті Перемоги різні ділянки дороги по черзі перекривали для проїзду транспорту. 12 вересня проспект Перемоги відкрили для проїзду, перекритою залишається одна ділянка. Це перехрестя з проспектом Миру з боку Головпоштамту. Воно останнє в плані робіт, каже майстер УТБ «Інжиніринг» — фірми, що ремонтувала перехід минулого року і робить його гідроізоляцію зараз.

 

Машини та громадський транспорт, яким закрили сюди проїзд, звертають на вулицю Мазепи.

В центрі міста перекрита вулиця Коцюбинського на перехресті з П’ятницькою. Учора цією дорогою маршрутки об’їжджали закритий проспект Перемоги, сьогодні в обід рух тут вільний. За парканом працюють ремонтники ТЕЦ – старший майстер підприємства каже, тут ремонт позаплановий.

 

Тут ремонт за планом триватиме до 30 вересня.  Також ТЕЦ проводить роботи на Ремісничій біля Центрального ринку – машини сьогодні тут пропускають.

 

Передачі


ПогодаКурси валют