Get Adobe Flash player

За підозрою в антиукраїнській діяльності в Інтернеті Затримали прилуччанина

За  підозрою в антиукраїнській діяльності в Інтернеті Затримали прилуччанина. Учора працівники Служби безпеки у Прилуцькому районі викрили чоловіка, якому закидають адміністрування антиукраїнських спільнот у соціальних мережах.

 

Ярослав Молочко       речник СБУ в області: «Мешканець Прилуцького району створював у соціальних мережах аканти, де проводив антиукраїнську політику. Працівники сбу вилучили матеріали де містились заклики до зміни меж України конституційного ладу та держ влади, пропагував діяльність ДНР ЛНР та поширював інформацію яка дискредитує  зсу 0041

 

Працівники служби безпеки вилучили комп’ютерну та мобільну техніку, за допомогою якої, підозрюють сбу-шники, затриманий міг адмініструвати антиукраїнські спільноти. Наразі правоохоронці встановлюють, чи отримував чоловік матеріальну вигоду від свої діяльності та чи пов’язаний він із російськими спецслужбами та бойовиками незаконних збройних формувань. Затриманому інкримінують посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, йому загрожує до трьох років позбавлення волі. Суспільне намагається зв»язатися із його адвокатом, щоб з»ясувати його версію.

Передачі


ПогодаКурси валют