Get Adobe Flash player

У Носівці сьогодні вночі знайшли дворічного хлопчика, який пішов з дому у невідомому напрямку

У Носівці сьогодні вночі знайшли дворічного хлопчика, який пішов з дому у невідомому напрямку. Напередодні ввечері  дитина залишилась без нагляду  дорослих. А як батьки повернулися з’ясували, що дитини немає вдома. Шукали хлопчика поліцейські разом місцевими. Через 3 години пошуків дитину знайшли. Хлопчик спав під парканом біля непрацючої птахофабрики.

 

Сергій Бриль речник поліції області: «Як пояснили родичі  виникло непорозуміння в сім’ї , батько подумав що дитина залишилась з мамою, а мати подумала що залишилась з батьком, а батько поїхав по своїм справам. І коли він повернувся стало зрозуміло що дитина кудись пішла.  Завдяки також камерам відеоспостереження було вираховано напрямок руху дитини  і за декілька годин його знайшли  за 3 кілометри від дому.»

 

Дворічну дитину оглянули лікарі, вона перемерзла на вулиці. За останні кілька дів, це вже друге зникнення дитини на Чернігівщині. Вихідними у райцентрі Бобровиця дві доби шукали трирічного хлопчика. Знайшли його у неділю за 1,5 кілометри від населеного пункту.

 

Передачі


ПогодаКурси валют