Get Adobe Flash player

Як чернігівські школи відзначали День знань

Традиційне перешовересневе свято або квест з пошуку Першого дзвоника – кожна школа Чернігова відзначала День знань по-своєму. Цього року Міністерство освіти дозволило навчальним закладам обирати не лише дату проведення свята, а і його форму. Кілька чернігівських шкіл вирішили святкувати сьогодні – 1 вересня. Як усе пройшло, бачили журналісти UA: Чернігів.

 

Випускники чернігівської школи №1 ведуть за руку першачків. Цей навчальний заклад не відійшов від своїх традицій і цього року. День знань відзначають, як завжди, у Літньому театрі – з привітаннями, гімном та святковим концертом.

Учні кажуть: їм такий формат свята подобається.

 

У третій школі цьогорічний День знань експериментальний. На думку директорки Олени Яковчук, традиційні шкільні лінійки відійшли у минуле.

Тут для першачків підготували нестандартне свято.

 

Квест полягає в тому, що малеча крок за кроком, слідуючи за маршрутним листом, має розшукати Перший дзвоник. І таким чином познайомитися зі своєю школою. Для цього їх проводять різними кабінетами – фізики, хімії, інформатики, заводять до актової зали та спортивної. Все відбувається у формі гри.

 

Окрім першачків, у святі беруть участь і одинадцятикласники. Вони – волонтери, які допомагають малечі ознайомитися зі школою.

Батьки першокласників до такого нововведення поставилися по-різному.

Передачі


ПогодаКурси валют