Get Adobe Flash player

Альтернативу шкільній лінійці продемонстрував 2-Е клас чернігівської школи №3

День знань 31 серпня. 2-Е клас чернігівської школи №3 скористався дозволом міністерства освіти обирати дату та форму проведення першовересневої лінійки. І провів її 31 серпня, влаштувавши спортивні змагання у лісопарку Ялівщина. Все бачила знімальна група UA:Чернігів

 

Чернігів, лісопарк Ялівщина, вечір 31-го серпня. 2-Е чернігівської школи №3 святкує День знань

Батьки змагаються з батьками, діти – з дітьми. Своїм прикладом батьки навчають дітей, як бути командою.

 

Команда батьків №2: «це переніс м’яча за допомогою краба. Тут головне – колективні дії, щоб одночасно всі взяли і перенесли.

Лазили по канатах, співали, через скакалку стрибали, кидали м’яч – батьки від дітей не відставали. Це об’єднує батьків та дітей – чудовий спосіб провести час, особливо після тримісячних канікул, коли всі довго один одного не бачили»

 

Вправи для дітей та дорослих однакові.

Світлана Бисько, вчителька 2-Е чернігівської школи №3: «Альтернатива класичній лінійці, яка відходить у минуле особливо маленьким дітям нудно, а ще коли дуже спекотно  – їм важко, а тут ми всі почуваємось дуже добре.   Ми вирішили з нашими дітками провести день дружби, урок дружби. Діти, подобається? – Да!!»

 

Віра Казимір заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради: «Цьогоріч дуже демократично керівники це узгоджують із батьками та проводять свята флешмоби чи 1 вересня, чи третього коли їм зручно. Всі інші дітки із 1 до 11 по різному як вони вирішать колективно хто в парку, хто в музеї, хто як хоче. Все це залежить від класного керівника. Оскільки у нас є можливість проводити свято хто як хоче, більша половина шкіл використала цю можливість».

Передачі


ПогодаКурси валют