Get Adobe Flash player

Сьогодні до Новгород-Сіверської міської територіальної громади приєднали Горбівську сільраду

До Новгород-Сіверської міської територіальної громади приєднали Горбівську сільраду. Це село розташоване за 15 кілометрів від райцентру. Рішення ухвалили сьогодні на 33 сесії міської ради. Це перший випадок в області, коли до міста обласного значення приєдналась сільська рада.

 

Олег Бондаренко, Новгород-Сіверський міський голова: «Сьогодні на останній сесії Горбівської сільської ради було прийнято історичне рішення про добровільне приєднання до міської ради. Тому на розгляд сесії ми винесли першим питання про добровільне приєднання до міста обласного значення.»

 

За приєднання сіл Горбівської сільради до міської територіальної громади депутати проголосували одноголосно.

Олег Бондаренко, Новгород-Сіверський міський голова: «Громадяни  тих сіл, які приєднуються до нашого міста, вони відчують тільки позитивний вплив міської ради. Тим більше приєднується горбівська сільська рада не з пустими руками.вона зі своїм бюджетом. Ми розробимо відповідний план дій.»

 

Юрій Панасенко, в.о. старости Горбівського старостинського округуНовгород-Сіверської міської територіальної громади: «План зроблений будемо думати, яка перспектива, що можемо зробити. Поки фінансування перерахуємо, що можна і будемо робити. Бажаємо краще жити, а як вийде – життя покаже.»

 

Ірина Кудрик, директор Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування: «На Чернігівщині це перше з чотирьох міст обласного значення, яке погодилось прийняти ініціативу сільської громади і прийняти її до своєї громади.»

 

Нагадаємо Закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення вступив в силу з травня цього року. Більше про приєднання Горбівської сільради до міської громади Новгорода-Сіверського розкажемо у найближчих випусках.

Передачі


ПогодаКурси валют