Get Adobe Flash player

Шини з-під чернігівського головпоштамту прибрали, Дорошенко у відставку не збирається

Сьогодні у Чернігові представники Радикальної партії заблокували роботу відділення регіональної дирекції Укрпошти, де приймають міжнародні відправлення. Близько 12 години принесли автомобільні шини під двері, на центральному вході до відділення, на перехресті проспектів Миру та Перемоги, розвісили плакати. Головна претензія протестувальників: реформа  поштового зв’язку загрожує занепадом українським газетам і створює незручності селянам. Також вимагали звільнення директора філії Чернігівської дирекції «Укрпошти» Олени Дорошенко. Як це було, далі в сюжеті.

 

12-та дня. Зо два десятки представників Радикальної партії пікетують чернігівський  головпоштамт.

Залу відправлення посилок забарикадували шинами. Перед головним входом розклали палатки з партійними прапорами та малювали плакати.

 

Дмитро Блауш депутат обласної ради від Радикальної партії: «З вівторка ми починаємо повну блокаду цього головпоштамту. Той вхід вже заблоковано, у вівторок будуть заблоковані всі входи. Отут ми встановлюємо центральний штаб, і по всій області будуть інші штаби. Ми будемо їздити по всіх районах. Будемо збирати акції, будемо збирати підписи. Я впевнений. Що за 10 днів буде більше 20 тисяч підписів.»

Вимагають звільнення директора чернігівської дирекції Укрпошти Олени Дорошенко та припинення проекту «Пересувне поштове відділення».

 

Дмитро Блауш депутат обласної ради: «Показали 5 листів про те, що люди задоволені реформою, хоча сидять представники громад, кажуть: це не реформа. Я знаю редакторів газет. Які кажуть, що тиражі обласних газет сьогодні зменшуються, тому що газети часто не доходять, людям немає сенсу їх передплачувати. Саме тому, я розумію, що в залі обласної ради нічого не вирішується.»

Поруч із забарикадованими дверима чекають містяни із посилками.

 

Олександр Бородавко заступник директора з розвитку мережі обласної дирекції Укрпошти: «Клієнти зараз не можуть відправити … це взагалі знущання перш за все над клієнтами.»

Олена Дорошенко директор обласної дирекції Укрпошти: «Це політичні сили….  які хочу пропаритися… З гаслом «хто більше за людей». 0123 Проблеми, які сьогодні ми маємо, ми розуміємо, чому ці проблеми.

 

Не можна на папері розрахувати.. це можна зробити вже тільки з доставкою.. реальний час на обслуговування цього населеного пункту.»

На вимоги пікетувальників про її звільнення відповідає так.

Олена Дорошенко директор обласної дирекції Укрпошти: «Я менеджер… працюю за контрактом.. за його рішенням можуть мене звільнити з Укрпошти.»

 

Станом на третю годину дня біля чернігівського відділення Укрпошти шин немає. Їх прибрали працівники самого відділення. Так само як і немає тут пікетувальників.

Передачі


ПогодаКурси валют