Get Adobe Flash player

Як вирішуватимуть проблему нестачі підручників у Количівці?

Шукатимуть в Інтернеті та друкуватимуть окремі сторінки – так у Количівській школі Іванівської об’єднаної територіальної громади вирішуватимуть питання відсутності підручників для першого та десятого класів. Книжки для п’ятикласників із основних предметів – отримали, на решту чекають.

Цього року в Україні виникла проблема із друком підручників через те, що необхідно було видати у два з половиною рази більше книжок – а це понад 18 мільйонів примірників для трьох класів. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич. Подробиці у сюжеті Діни Вонг.

 

Майбутня першокласниця Ангеліна наступного тижня піде до Количівської школи. Без підручників. Адже інститут модернізації змісту освіти не забезпечив їх друк у визначені терміни.

 

Це класна кімната Количівської загальноосвітньої школи. Сюди завезли нові парти, на них лежать навчальні конструктори для дітей. На вчительському столі – роздаткові матеріали. Чекають на інтерактивну дошку, яку мають привезти до 3 вересня, та підручники. Їх, за словами міністра освіти Лілії Гриневич, надрукують до жовтня. Директор школи Валентина Теплуха каже: перший місяць без книжок першачки протримаються.

 

Ось на цьому кольоровому принтері у кабінеті директора вчителі зможуть роздруковувати необхідні сторінки для першокласників. Так і виходитимуть із ситуації, поки чекають на обіцяні міністерством підручники.

 

Для десятого класу книжок не отримали зовсім. Частково будуть використовувати старі підручники для вивчення матеріалу, також радять завантажувати їх в електронному форматі із сайту МОН.

 

За відомостями міністерства освіти 5 класи повністю забезпечать підручниками до кінця вересня, першачкам доведеться почекати максимум до кінця жовтня. Десятикласники отримають книжки у листопаді..

 

За годину відбудеться прес-конференція міністра освіти Лілії Гриневич. Тож про те, як вирішуватимуть питання із нестачею підручників – дивіться у подальших випусках новин.

Передачі


ПогодаКурси валют