Get Adobe Flash player

Попит на цифрові тюнери у Чернігові зріс

Попит на цифрові тюнери у Чернігові зріс, не дивлячись на те, що в місті до кінця року працюватиме 14 аналогових каналів.  Чи вистачає в обласному центрі приставок Т2, дізнавались журналісти UA: Чернігів.

 

В’ячеслав більше трьох років торгує радіоприладами на центральному ринку Чернігова. Каже, через відключення аналогового телебачення  1 вересня,  цифрові тюнери Т2 в нього тепер купують частіше.

 

За словами В’ячеслава, поставки тюнерів поновили тиждень тому.

 

Тетяна Попович обирає цифрову приставку для бабусі, яка живе в Куликівському районі. На питання, чи довго шукала, де купити тюнер, відповідає.

 

А це – один з магазинів техніки в обласному центрі. Його керівник Павло Левін каже, продажі Т2 приставок зросли і в них.

За словами представниці Нацради з питань телебачення та радіомовлення в області Ірини Сенченко, програма безкоштовної видачі тюнерів наразі не працює.

 

Нагадаємо, вчора Кабмін підтримав зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу. Згідно з ними, з 1 вересня відключать аналогове мовлення на території всієї країни окрім трьох областей, що межують з Росією: Чернігівської, Сумської та Харківської. Окрім Чернігова, по 4 аналогові канали залишиться у Корюківці та Холмах, у Новгороді-Сіверському – 3.

Передачі


ПогодаКурси валют