Get Adobe Flash player

У Мені на Алеї Героїв та в селі Киселівка біля пам’ятного знаку вшанували Олександра Уткіна

У Мені на Алеї Героїв та в селі Киселівка біля пам’ятного знаку вшанували Олександра Уткіна. Доброволець батальйону «Донбас» загинув чотири роки тому під Іловайськом. За офіційними даними національного військово-історичного музею, тоді загинуло 366 українських бійців. 429 було поранено, 300 потрапило в полон, 18 зникли без вісті.

 

Це Алея Героїв у Мені. Тут зараз вшановують пам’ять добровольця батальйону «Донбас» Олександра Уткіна. Його меморіальна дошка – серед восьми інших. П’ятеро з них загинули у серпні. Олександр Уткін – 20 серпня 2014 року під Іловайськом. Про нього згадує рідна сестра. Вони були єдиними родичами. Росли по інтернатах.

 

29 серпня 2014 сестра чекала Олександра вдома. У нього мала бути ротація. 20-го їй зателефонували з батальйону, повідомили про загибель брата.

 

У сина Ірини Уткіної ім’я – на честь її брата. У родині їх  називали «Олександр-старший» та «Олександр –молодший».  Разом з мамою Олександр-молодший прийшов до пам’ятника дядькові в Киселівці. Тут, на малій батьківщині, Ірина Уткіна купила будинок, про який мріяла разом з загиблим братом.

Передачі


ПогодаКурси валют