Get Adobe Flash player

Життя після війни офіцера 13-го батальйону Сергія Великохатнього

Життя після війни. У Сергія Великохатнього серед інших ліків – дерево та різець.  Офіцер 13-го батальйону тероборони з Козельця в боях за Вуглегірськ втратив ногу.  Місяці у шпиталі, операції, протезування – він каже, аби відволіктися від важких думок, почав різати по дереву. Наша знімальна група бачила візерунки, зроблені рукою офіцера.

 

Райцентр Козелець. Тут живе Сергій Великохатній. Зараз у нього гості – бійці 13-го батальйону тероборони.  Вони разом воювали у Вуглегірську.   Боїв, під час яких Сергій втратив ногу, не згадують. Тоді у батальйоні було більше 100 поранених, 20 загиблих, п’ятеро полонених.   Говорять про те, хто як живе зараз.

 

Сергій Великохатній – ветеран 13-го батальйону тероборони: «Ті люди, з якими ти пройшов бої, разом був… Ми підтримуємо один одного»

 

Ігор Бизган – ветеран 13-го батальйону тероборони: «Після поранення Сергія кинули кліч: треба рятувати другу ногу. Ми батальйоном скинулися на операцію. Сергій наш витримав. Врятувати другу ногу получилося»

 

Рік по шпиталях в різних містах України.  Між операціями, аби відволіктись, Сергій взяв до рук шматочок дерева та різець, які йому принесли волонтери. Вирізати продовжив потім вдома.

 

Свої нагороди– державний орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та народний Лицарський Хрест Добровольця —  ветеран не показує.

 

Сергій Великохатній – ветеран 13-го батальйону тероборони: «Сама краща оцінка, яку дають люди. Так і живемо» (сміється)

 

Свої роботи Сергій Великохатній показує, вдома їх небагато.  Він їх роздаровує.

Сергій Великохатній – ветеран 13 батальйону: «Все, що ми робимо для себе, помре з нами. А для людей – буде жити»

 

Від пропозицій зробити виставку в місті ветеран  відмовляється.

Сергій Великохатній – ветеран 13-го  батальйону тероборони: «Зроблю шедевр – зроблю і виставку»

Передачі


ПогодаКурси валют